"Стоп-Земля", режисерки Катерини Горностай, отримав 5 нагород від кінокритиків "Кінокола"!

"Стоп-Земля", повнометражний ігровий фільм-дебют української режисерки Катерини Горностай, – тріумфатор за кількістю нагород Національної премії кінокритиків "Кіноколо". Стрічка здобула головну нагороду – за найкращий повнометражний ігровий фільм і перемогла ще у 4-х номінаціях!

  • Найкращий повнометражний ігровий фільм
  • Відкриття року
  • Найкраща режисерка – Катерина Горностай
  • Найкраща акторка – Марія Федорченко
  • Найкращий сценарій фільму – Катерина Горностай

Світова прем’єра"Стоп-Земля" відбулася на Берлінському кінофестивалі, де стрічка отримала нагороду "Кришталевий ведмідь" від юнацького журі конкурсної програми Generation 14plus як "Найкращий повнометражний фільм".

***

До комітету "Кінокола" входять кінокритики та кінознавці, які є членами ФІПРЕССІ; українські кінокритики, чиї рецензії та критичні матеріали виходять в друкованій пресі, онлайн-медіа, на радіо або телебаченні; журналісти, які видають аналітичні матеріали про українське кіно в ЗМІ. Наразі комітет премії нараховує 45 членів та членкинь.

"Стоп-Земля" — чуттєва автобіографічна історія про дослідження себе. 16-річна Маша вчиться у звичайній київській школі в 11-А класі. Не почуватися дивно та відсторонено в колективі їй допомагають близькі друзі Яна та Сєня, по-своєму переживаючи напружену шкільну буденність. Окрім майбутніх екзаменів вийти з зони комфорту Машу змушує закоханість в однокласника Сашу. Вона розуміє, якщо не наважишся спитати – ніколи не знатимеш, чи це навзаєм.

ESSE Production House

Pluto Film

Altered Innocence

ДержКіно України

Український культурний фонд

Український інститут

Arthouse Traffic 

697