Точки видачі Rozetka стають автономними, щоб працювати незалежно від електропостачання

Найбільший український онлайн-ритейлер забезпечив уже понад 30 точок видачі обладнанням, що дозволяє їм працювати автономно, незалежно від наявності електропостачання.

«Через російські обстріли сотні українців надовго залишаються без електрики, світла та інтернету. Ворог хоче, щоб ми здалися, але ми не опускаємо руки. В ці важкі часи для нас особливо важливо всіма силами підтримувати українців, бути з ними поруч та надавати щоразу що треба для нормального життя. Одразу після початку системних відключень ми почали обладнувати наші магазини всім необхідним для автономної роботи. Компанія вже облаштувала більш ніж 30 точок видачі з автономним живленням у Києві, Харкові, Львові, Одесі, Бучі, Броварах, Борисполі, Ірпені, Обухові та Українці. Найближчим часом кількість точок компанії із таким обладнанням збільшиться», — говорить Владислав Чечоткін, співзасновник Rozetka.

При відключеннях електроенергії, зокрема, під час листопадових розпродажів на Чорну п’ятницю, що триватимуть з 21 по 27 листопада, фізичні точки онлайн-ритейлера працюватимуть за звичним графіком. У магазинах можна отримати своє замовлення, придбати необхідний товар та оплатити його будь-яким зручним способом, зокрема карткою, навіть у разі можливих перебоїв з електропостачанням.

Повний перелік автономних точок видачі можна знайти на сайті (виділені зеленим кольором).

125
ROZETKA
Ukraine
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно