УКФ оголошує стипендійний конкурс для митців та діячів культури

Для підтримки митців та діячів культури під час війни Український культурний фонд запускає новий ЛОТ «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності» у межах грантової програми «Дослідження. Освіта. Резиденції. Стипендії». 

❗️ Подача заявок триватиме з 18 липня до 3 серпня 2022 року включно.

Стипендіатом ЛОТу можуть бути фізичні особи – громадяни України, які досягли 18 років та провадять свою професійну діяльність у відповідних секторах культури та креативних індустрій і здійснюють свою діяльність виключно на території України.

Результатом виконання стипендії має бути культурно-мистецький продукт або відновлення культурно-мистецької діяльності (відновлення мистецької спроможності стипендіата).

«Враховуючи часові обмеження на підготовку проєктів, їхню реалізацію в межах бюджетного року та перманентну зміну актуальності проєктів через війну, ми оптимізували календар проведення конкурсного відбору до мінімальних термінів», – розповів Владислав Берковський, виконавчий директор УКФ.

Загальний бюджет ЛОТу – 4,5 млн грн. Максимальна сума гранту – 150 тис грн. 

Пріоритети ЛОТу «Стипендія на відновлення культурно-мистецької діяльності»:

  1. Підтримка відновлення індивідуальної культурно-мистецької діяльності та креативних індустрій на всій території України.
  2. Підтримка митців, які створюють мистецький продукт із широкою культурно-просвітницькою складовою з сучасної тематики війни з російською федерацією та меморіалізації героїчної боротьби українського народу.
  3. Підтримка культурних діячів та митців, які сприяють зміцненню морального духу українців та єднанню світової спільноти проти російського агресора.


525
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно