Ukrainian Future — перший в Україні бізнес-інкубатор, що став акредитованим членом IASP

Членство в Міжнародній асоціації наукових парків (IASP) відкриває Ukrainian Future, бізнес-інкубатору Малої академії наук України, нові горизонти міжнародної співпраці.

IASP – це всесвітня мережа наукових парків і зон інноваційного розвитку. Асоціація має статус спеціального консультанта при Економічній та Соціальній Раді ООН і займається налагодженням взаємодії між провідними фахівцями наукових парків всього світу.

Про те, що Ukrainian Future віднині належить до спільноти IASP, повідомив керівник бізнес-інкубатора Віталій Лісовий:

«У мене приємна новина! Ми пройшли експертизу і нам підтвердили акредитацію та членство в Міжнародній асоціації наукових парків і зон інноваційного розвитку (IASP). Це одна з найбільш впливових та поважних асоціацій в світі, яка об’єднує освітньо-наукові центри та інкубатори з 76 країн. Для нас це – міжнародне визнання і підтвердження нашої експертності та якості. Ставши повноправним акредитованим центром, ми отримуємо доступ до великої бази навчальних програм, консалтингу, партнерської мережі, аналітичних звітів та голос і право виступу на щорічній Генеральній асамблеї».

Серед інших переваг членства бізнес-інкубатора в Міжнародній асоціації наукових парків Віталій Лісовий виділив, зокрема, такі:

  • розширення мережі контактів з керівниками технопарків в різних країнах світу, а також їхніми компаніями-резидентами (стартапами);
  • отримання доступу до нових ринків, потенційних клієнтів і партнерів при підтримці IASP;
  • можливість презентації Ukrainian Future міжнародній спільноті технопарків, наукових парків та інкубаторів на онлайн-платформах та офлайн-заходах IASP;
  • використання соціальних медіа IASP для обміну новинами про проєкти та технології резидентів Ukrainian Future.
  • Ukrainian Future також зможе долучитися до головного заходу асоціації – щорічної конференції IASP World Conference, яка є ключовим майданчиком для зустрічей, спілкування та обміну досвідом між керівниками технопарків, бізнес-інкубаторів та інших організацій, що сприяють розвитку інноваційних проєктів по всьому світу. Конференція, зазвичай, триває 3-4 дні і збирає понад тисячу учасників.

А відтак, завдяки глобальній мережі, можливостям та аналітичним матеріалам IASP, бізнес-інкубатор та резиденти Ukrainian Future зможуть отримати цінний досвід, знання та налагодити ділові зв´язки, що були би неможливі без членства в Міжнародній асоціації наукових парків.

1251