Українці тричі поспіль визнані кращими підприємцями року

Чотири роки поспіль платіжна платформа Payoneer проводить конкурс «Підприємець року» та обирає кращих серед підприємців з усього світу. Щорічно у конкурсі бере участь понад 3,5 тисячі представників бізнесу зі 120 країн. Протягом останніх трьох років переможцями ставали українські підприємці.

У 2020 році нагороду «Прорив року» забрав Максим Гопанчук, засновник компанії KGUbrass, яка займається виробництвом духових інструментів, аксесуарів та комплектуючих для них за індивідуальним замовленням. У 2019 компанія KGUbrass змогла наростити свої продажі на 200%. За словами Максима, у компанії немає прямих конкурентів на Amazon або інших сайтах. Багато виробників перестали займатися випуском такої продукції, а українцям вдалося захопити цю нішу ринку.

Роком раніше «Проривом року» став Максим Петрук, генеральний директор WeSoftYou — компанії, яка займається веб-розробкою та створенням мобільних додатків. А у 2018 Катерина Миронюк святкувала перемогу в іншій категорії — «Фрілансер року». Українка менш ніж за рік розвинулася з SEO-фахівця, який працює на фрілансі, до засновника власного агентства з великою кількістю закордонних клієнтів.

Платіжна платформа продовжує розвивати ініціативу щодо підтримки бізнесу та запрошує підприємців до участі у 5-й щорічній премії Payoneer Entrepreneurship Awards.

Нагорода присуджується компаніям та бізнесменам з усього світу, які демонструють стратегічне мислення, підприємницький дух та інноваційний підхід у своєму прагненні до зростання. Переможці та їх компанії будуть представлені на сайті Payoneer та в офіційному блозі компанії, а призи вручать на спеціальному заході. Лауреати будуть оголошені на початку наступного року.

Нагороди присуджуються в п'ятьох категоріях:

  • Онлайн-продавець року;
  • Прорив року;
  • Фрілансер року;
  • Соціально відповідальний підприємець року;
  • Підприємець року.

Подати заявку можна через форму на сайті.

Реєстрація відкрита до 31 грудня 2020 року.

437
Payoneer
United States of America