Українські ілюстратори стали переможцями міжнародного конкурсу дизайну Joseph Binder Award 2022

Артбук Сергія Майдукова Kyiv та серія ілюстрацій Анни Сарвіри The Plan стали переможцями міжнародного конкурсу графічного дизайну й ілюстрації Joseph Binder Award 2022. Обидві роботи вибороли нагороду Golden.

Артбук Kyiv by Sergiy Maidukov переміг у номінації «Книжкова ілюстрація». Книгу випустило харківське видавництво ist publishing. Це візуальна історія про Київ, побудована на кольорових ілюстраціях та чорно-білих скетчах, які автор створив упродовж 2018—2021 років. 

Сергій Майдуков є головним героєм, який відчуває міський поспіх та химерну красу повсякдення, кольори й настрої вулиць. Серед представлених у книзі столичних локацій — «літаюча тарілка» і готель «Салют», елеватори та портова зона біля Дніпра, Театр на Подолі й Батьківщина-мати, інтер’єри Будинку кіно і Житнього ринку тощо.


Художниця Анна Сарвіра зі своєю серією The Plan перемогла у номінації «Медіаілюстрація».

«У мене подвійні відчуття щодо цього проєкту, оскільки він стосується останніх тижнів перед початком повномасштабної війни та нагадує мені про все погане, що відбувається зараз. Але це все одно важливий документ про те, наскільки напруженими були навіть ті тижні», — розповіла мисткиня.

Усього на конкурс подали 14 заявок від України, а подання на нього було безкоштовною для українських авторів та авторок.

The Joseph Binder Award — міжнародний конкурс, який зосереджується на графічному дизайні та ілюстрації, започаткований у 1996 році австрійською організацією “Designaustria”. Премія названа на честь одного з найвидатніших графічних дизайнерів та ілюстраторів Австрії.

Джерело: Bird in Flight 

894
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно