Українські підприємці зможуть отримати допомогу на платформі KeepGoing

Засновник DepositPhotos Дмитро Сергієв закликає підтримати малий бізнес під час війни. Він уже зібрав до фонду початкові 30 млн грн і запустив платформу першої допомоги підприємцям KeepGoing.

Унаслідок російського вторгнення велика кількість приватних підприємств в Україні перелаштувалася на військові та гуманітарні потреби: модні ательє шиють військове екіпірування, ресторанні кухні готують пайки для тероборони, туристичні бюро та страхові компанії перетворилися на логістичні центри, які по всьому світу добувають медикаменти та військову амуніцію. Водночас, допомагаючи армії та постраждалим серед мирного населення, чимало підприємців і самі потребують підтримання.

IT-підприємці створили проєкт KeepGoing, щоби надати першу допомогу власникам малого бізнесу, а також людям творчих професій, які залишилися в Україні та працюють надалі. Допомагаючи армії та постраждалим серед мирного населення, чимало компаній зараз і самі потребують підтримання. Багато хто з них шукає можливості розпочати діяльність на новому місці, змінити спеціалізацію, знайти клієнтів усередині країни та на зовнішніх ринках. 

На сайті KeepGoing вони можуть розповісти про свій досвід роботи за воєнного часу та подати заявку на отримання інформаційної, грошової чи іншої допомоги. 

— Саме зараз важливо дати поштовх тим підприємцям, які потерпають від російського вторгнення, але не зневірилися,  KeepGoing — це, з одного боку, приватний фонд, створений IT-підприємцями, який надаватиме грошову допомогу. З іншого — це медіа, де представники малого бізнесу матимуть змогу поділитися досвідом, розповісти свою історію, отримати пораду та залучити потрібне підтримання від авдиторії.

засновник проєкту Дмитро Сергієв.

Фонд KeepGoing разом з кількома IT-підприємцями уже зібрав початкові 30 млн грн, і Дмитро Сергієв закликає долучитися до ініціативи інші IT-компанії та великі бізнеси.

Медійну та контентну частину платформи KeepGoing очолив колишній головний редактор Bird in Flight Євген Сафонов, який зібрав для роботи команду професійних журналістів і редакторів.

На сайті, зокрема, вже є історії Юрія Урсоя, який під обстрілами перезапустив виробництво у Харкові та почав шити військову амуніцію, дизайнерок із Сум, які передають переселенкам «підвішені» комплекти білизни, двох друзів із Бучі й Ірпеня, що відкрили у Львові кав'ярню з пирогами, до якої стоїть черга.

Окрім розвитку краудфандингової платформи, команда KeepGoing має на меті розбудову ком’юніті підприємців, організацію експертних консультацій і навчання, а також створення бази малих підприємств, які потребують підтримки.

— Нас цікавлять історії підприємств найрізноманітніших профілів. Важливо, щоб їхня діяльність так чи інакше наближала перемогу, була актуальною для країни, яке веде війну. Це можуть бути як виробництва, що працюють задля потреб армії, так і творчі чи медійні проекти, що діють на інформаційному фронті.

Євген Сафонов, який відповідає за медіа KeepGoing. 

________________

Дмитро Сергієв — український IT-підприємець, засновник фотостоку DepositPhotos, онлайн-редактора Crello, фотостудії Lightfield, медіапроєктів Bird in Flight та WAS. У 2021 році ці активи придбала американська компанія VistaPrint (входить до холдингу Cimpress).

KeepGoing — платформа допомоги мікро- та малому бізнесу в Україні. Проєкт надає медійну, інформаційну, фінансову підтримку та запускає краудфандингові збори. Звернутися по допомогу на сайті KeepGoing.com.ua можуть команди до 50 осіб чи сімейні бізнеси, постраждалі під час війни. 

Щоб дістати підтримання від фонду, підприємцям, які працюють в Україні, необхідно надіслати заявку: https://form.keepgoing.com.ua/

1302