«Український дім» оголошує всеукраїнський open call молодіжних ініціатив

Національний центр «Український дім» оголошує всеукраїнський open call молодіжних ініціатив. У результаті відбору з поданих заявок експертна комісія сформує шорт-лист з 30 команд, які братимуть участь у Форумі молодіжних ініціатив Action! Forum у жовтні 2021 року.

Метою проведення Action! Forum команда визначає створення простору ефективної і корисної взаємодії для ініціативної молоді, зацікавленої у змінотворчій діяльності, та професійних експертів і фахівців, готових ділитися своїм досвідом. На учасників та відвідувачів очікує насичена подіями програма: освітні та виставкові проєкти, пітчинг-програма, дискусії, зустрічі із запрошеними фахівцями та інші заходи.

Експертна комісія відбере 30 найбільш активних, мотивованих і ефективних молодіжних ініціатив, які стануть учасниками форуму, матимуть можливість представити свої проєкти в межах пітчинг-програми, отримають фахові поради від експертів та прокачають навички, необхідні для реалізації своїх ідей.

Умови участі у відборі:

  • Ви та ваша команда реалізуєте ініціативи — суспільно корисні проєкти, спрямовані на покращення та зміни у нашому житті (освіта, культура, інклюзія, урбаністика, екологія, соціальні ініціативи тощо).
  • Ви та ваша команда відповідаєте віковому критерію відбору — 14-30 років.
  • Ініціативи, які подаються на участь у відборі, вже представлені у публічному полі (проведені якісь події, створена сторінка у соціальних мережах та/або вебсайт), і мають перші результати діяльності, але не є повністю реалізованими.

Ми шукаємо тих, хто знаходиться у процесі втілення.

Заповнюйте форму участі у відборі. Форма буде відкритою до 23:59 25 липня. Детальніше про умови та порядок проведення відбору — у Положенні на сайті Українського Дому.

Action! Forum є продовженням молодіжної програми «Мистецтво змін: молодь та демократія» Національного центру «Український дім» і реалізується за підтримки Посольства США в Україні. 

576