Український інститут книги запустив програму підтримки перекладів Translate Ukraine

Український інститут книги запрошує видавців взяти участь у програмі підтримки перекладів творів української літератури іншими мовами Translate Ukraine 2021. Приймання заявок розпочнеться 19 квітня 2021 року. Максимальна сума відшкодування витрат для кожного проєкту складає 4000 євро.

Головною метою програми є збільшення кількості перекладів творів української літератури іншими мовами та її промоція за кордоном.

До розгляду приймаються проєкти перекладу і видання прози, поезії, драматургії, есеїстики, біографій та інших жанрів класичної та сучасної української літератури, а також науково-популярних творів, гуманітаристики та соціальних наук; література для дітей та підлітків. Обрані для перекладу твори мають бути видані українською мовою українськими видавцями.

Детальніше про правила приймання заявок читайте на сторінці конкурсу.

Програма Translate Ukraine започаткована у 2020 році. В минулому році Український інститут книги підтримав переклади 53 видань 21 мовою у 24 країнах, що становило 30% від усіх зарубіжних перекладів з української за 2020 рік. На підтримку з державного бюджету було витрачено 4,6 млн грн.


Джерело: НВУкраїнський інститут книги.

754
CASES
Ukraine, Kyiv
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно