Увага, дизайнери! Стартував конкурс Ukrainian Design: The Very Best Of 2024

Конкурс для дизайнерів Ukrainian Design: The Very Best Of, який два роки був на паузі, відкрився у 2024 році. Тож дизайнери мають можливість продемонструвати свої найкращі проєкти, заявити про себе та внести свій вклад у розвиток українського дизайну.

Ukrainian Design: The Very Best Of – це національний конкурс для дизайнерів, де кожен учасник може представити свої роботи, від відомих дизайнерів індустрії до нових українських дизайнерів, що прагнуть заявити про себе. Конкурс відкритий для дизайнерів різних напрямів та вітає участь молодих фахівців й студентів.

На конкурс приймаються роботи в 5 категоріях, що охоплюють широкий спектр дизайну:

● Graphic Design & Branding

● Digital Design

● TV/Promo & Video Motion Graphics

● Product Design

● Environmental Design

Організатори не обмежують креативність українських дизайнерів і запрошують до участі, як реалізовані проєкти, так і проекти-концепти. Кожна категорія має підкатегорію Concept Design, де найсміливіші ідеї учасників зможуть змагатися за перемогу.

Для студентів цей конкурс – чудова можливість заявити про свій талант і представити свої роботи широкому загалу. Студентські роботи будуть оцінюватися окремо в підкатегорії Student Design, надаючи молодим талантам можливість засвітитися.

Роботи українських дизайнерів оцінює виключно міжнародне журі.

Участь у конкурсі для студентських проектів є безкоштовною.

Last Minute/Final Deadline – 26 квітня. Прийом робіт відкрито на сайті creative-stories.com.ua.

Фестиваль пройде в рамках Ukrainian Creative Stories. Генеральний партнер події 2024 – Нова Пошта, яка доставляє перемоги.

Не пропустіть свій шанс стати частиною великої історії українського дизайну. Подавайте свої роботи та станьте натхненням для наступних поколінь дизайнерів!

589