В Україні відбудеться онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021

Прем'єри світових кінофестивалів – безкоштовно для українських глядачів

З 7 по 13 червня в Україні пройде онлайн-фестиваль європейського кіно EUFF 2021. Ініціатором виступає Представництво Європейського Союзу в Україні спільно з європейськими культурними інституціями. Лейтмотив цього року: «Відчуй кіно. Поринь в Європу!». Участь у кінофестивалі безкоштовна, необхідно лише зареєструватися.

Другий рік поспіль глядачі зможуть відчути себе частиною культури 8 країн Європи і подивитися фільми французькою, німецькою, угорською, румунською, латиською, фінською та навіть рідкісною галісійською мовою з українськими та англійськими субтитрами. І більш того – познайомитися з картинами європейських режисерів, чиї роботи стали учасниками всесвітньо відомих кінофестивалів у Каннах, Торонто, Ґетеборзі, американського фестивалю незалежного кіно Sundance і багатьох інших. Крім основної програми, глядачам буде доступна добірка з восьми короткометражних фільмів про зміну клімату та проблеми навколишнього середовища.

Онлайн-кінофестиваль EUFF 2021 — це можливість познайомитися з європейським поглядом на світ, не виходячи з дому. Мови і культури Європи дуже різноманітні і неповторні. За один тиждень фестивалю ми зможемо показати яскравий калейдоскоп кінострічок, які відображають багатогранність європейського життя.

Представництво ЄС

Довідка

Представництво ЄС в Україні — офіційне представництво Європейського Союзу в Україні. Представництво є одним зі 139 аналогічних представництв Європейського Союзу у світі і має статус дипломатичної місії.

Джерело: прес-реліз

794
CASES
Ukraine, Kyiv