В Україні вийшла перша книга про дизайн інтер'єрів в українських квартирах

October 22, 12:56 PM
·
299

                           Книга об’єднала роботи 60-ти українських дизайнерів

Видавництво CP PUBLISHING, за підтримки глобального виробника сантехнічної продукції та інсталяційних систем TECE Україна, випустило нову книгу «INTERIOR DESIGN in Ukraine – 2. Інтер’єрні рішення в житлових приміщеннях». Видання висвітлює 60 найяскравіших і найпрофесійніших інтер’єрів, створених українськими дизайнерами й архітекторами протягом останніх п’яти років.

Це перша повноцінна книга про стилі та дизайн в сучасних українських оселях. У процесі створення видання авторка, Люсія Бондар, не намагалася продемонструвати особливості зонування та функціональне призначення всіх приміщень. Вона поставила перед собою завдання показати дизайнерську ідею, стиль, настрій приміщення, деталі декору та суміщення кольорів.

Готуючи книгу, редакція видавництва була приємно здивована, наскільки стрімко почав формуватися новий стиль помешкань українців за останні роки. На щастя, це дає змогу також працювати та самовиражатися українським талановитим дизайнерам. У багатьох випадках у дизайні домінує стиль сучасного мінімалізму, з використанням стриманих кольорів – сірого, бежевого, білого та коричневого.

«Акценти в інтер’єрі здебільшого – кольорові меблі, оригінальне освітлення, предмети декору. Звісно, окремий тип нерухомості передбачає і певний дизайн. Так, сучасні апартаменти в багатоповерхових будівлях потребують стриманої стилістики, тоді як приватний будинок з індивідуальною архітектурою дає широкий простір для реалізації фантазії авторів дизайнерських рішень. У багатьох проєктах дизайнери переосмислюють старовинну архітектуру українських міст, привносять до неї модернізму, зберігаючи та підкреслюючи автентичні елементи, застосовують міксування різних стилів і декору. Все більше використовуються витвори мистецтва від українських художників і скульпторів як невід’ємні, акцентні, а іноді навіть якірні деталі декорування. Все це і можна побачити у нашому виданні», – поділилася авторка видання Люсія Бондар.

Це перша повноцінна книга про дизайн інтер'єру в житлових приміщеннях в Україні та третя із унікальної серії. Нагадаємо, що перше видання INTERIOR DESIGN присвячене дизайну в комерційних приміщеннях, а книга PRODUCT DESIGN – предметному дизайну.

Усі книги наразі доступні на офіційному сайті видавництва: www.cp-publishing.com.ua

Фото на обкладинці: Makhno Studio

Фото на back обкладинці: HD-m2

CP PUBLISHING – провідна медіакомпанія України в галузі архітектури, урбаністики та дизайну. Одним з її напрямів є видання унікальних книжок.

Люсія Бондар – медіаменеджерка та засновниця видавництва CP PUBLISHING. Протягом останніх 10 років видає журнал Commercial Property та є авторкою серії книжок. Керує проведенням щорічного Architecture & Design Forum.

Followed by
3
  • Анатолий Попель
  • Redactor Redactor
  • Andrii Iamshanov
Advertisement
CASES: Marketing, Strategy & PR
CASES: Marketing, Strategy & PR
Conference live streaming will take place on December 8! The program includes more than 15 cases from marketing, communications, branding by Ukrainian teams.
Home