В Україні запустили соціальний проєкт «Зупини холостяка»

Гуманістичний рух UAnimals запустив соціальний проєкт «Зупини холостяка», покликаний підвищити культуру стерилізації домашніх і безпритульних тварин, а також розвіяти міфи, що побутують навколо цієї теми.

Щороку в Україні зростає кількість безпритульних тварин, приречених на життя на вулиці. Один із найвагоміших чинників цієї проблеми – низка культура стерилізації як безпритульних котів і собак, так і домашніх, які часто перебувають на самовигулі. Щоби змінити цю ситуацію, гуманістичний рух UAnimals запускає соціальний проєкт «Зупини холостяка».

«На жаль, в Україні панує дуже багато стереотипів про стерилізацію, через які прямо говорити про необхідність цієї процедури – не вихід. – зазначає засновник UAnimals Олександр Тодорчук. – Саме тому ми вирішили запустити проєкт «Зупини холостяка» й розповісти про стерилізацію через легку ігрову форму. По-перше, ми хочемо звернути увагу українців на те, що лише за кілька років нестерилізована кішка або собака може привести на вулицю сотні та навіть тисячі безпритульних кошенят і цуценят. По-друге, познайомити з учасниками проєкту — реальними стерилізованими котами та собаками, історії яких руйнують міфи про стерилізацію».

Через знятий Олексадром Шкрабаком рекламний ролик, який обігрує популярне телевізійне шоу, а також серію публікацій із розповідями про героїв проєкту, UAnimals популяризує єдиний гуманний метод регулювання чисельності безпритульних тварин і закликає українців стерилізувати своїх котів і собак, а також допомагати зі стерилізацією тварин-безхатьків. Адже справжнє щастя для песика й котика – це довге та якісне життя разом із людиною, а не коротке й сповнене страждань життя на вулиці.

1153
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно