Від брифу до брендбуку: дивіться лекцію креативної директорки Wishnia Agency
На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.
Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.
В межах події дивіться лекцію Вікторії Коритіної, креативної директорки Wishnia Agency, про брендинг:
- Що таке бриф
- Аналіз ринку і конкурентів
- Інтерв'ю та їх аналіз
- Опис продукту
- SWOT-аналіз
- Аналіз цільової аудиторії, її сегментування, опис портретів
- Розробка позиціонування
- Платформа бренду
- План виходу на ринок
Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.
Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!
Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.