Vintage та Мінцифра презентували освітній серіал про нові цифрові професії

8 червня Vintage разом з Міністерством цифрової трансформації України та партнерами презентували освітній серіал про нові цифрові професії.

Цей серіал є одним з навчальних курсів сервісу для підвищення цифрової грамотності українців Дія.Цифрова освіта, для якої Vintage є технічним партнером та реалізовує веб-розробку платформи.

У новому курсі 9 запрошених експертів розповідають про нові професії в діджиталі. Зараз їх вже більше 40 і надалі продовжують з'являтися нові напрямки.

Цей серіал створений для школярів, які вже починають замислюватися про майбутню кар'єру та для студентів, що перебувають у пошуку посади, що якнайкраще реалізує їх знання. Також буде корисним для тих, хто хоче змінити свою професію і працювати в діджитал сфері.

Серед спікерів-експертів і засновник Vintage Євген Кудрявченко. Адже ми вболіваємо не лише за розвиток цифрового світу, а й за становлення молоді та ріст їх професійного рівня. Тому завжди з радістю підтримуємо освітницькі проекти та ініціативи.

Не йдіть за грошима, не ламайте себе, бо мама так сказала, що програмістам добре платять. Обираючи професію, намагайтеся свої власні уподобання синхронізувати з тим напрямком, у якому вам буде в кайф розвиватися. Адже з будь-яким майндсетом та відчуттям того, що моє можна знайти собі професію у діджиталі. Дослідіть різні спеціалізації. Подивіться, що вас захоплює. І так буде набагато легше стати справжнім профі.

Євген Кудрявченко, засновник Vintage

Обов'язково покажіть цей серіал вашим дітям. І нехай вони обирають професію самостійно, свідомо, а головне — спираючись на власні інтереси, а не на батьківські очікування.

Переглянути перелік цифрових професій та пройти курс можна за лінком https://osvita.diia.gov.ua/courses/digital-professions

Курс розроблено Міністерством цифрової трансформації України за підтримки швейцарсько-української Програми «Електронне урядування задля підзвітності влади та участі громади» (EGAP), що впроваджується Фондом Східна Європа та фінансується Швейцарією.


1066
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно