Як публікуватись у ЗМІ безкоштовно: дивіться лекцію співвласників PointeR Agency

На початку квітня розпочався Марафон Креативної Практики. Це серія лекцій і майстер-класів від українських фахових дизайнерів, артдиректорів, копірайтерів та інших фахівців. Всі матеріали безкоштовні для перегляду, а новий контент з’являється щодня о 20:00.

Мета марафону — з одного боку, підтримати спільноту наших студентів, підбадьорити їх, відволікти ненадовго від телеграмів та тривожності. А з іншого — підтримати Збройні Сили України та волонтерські ініціативи.

Олеся Стойко й Олександр Селін, співвласники PointeR Agency, розкрили таємниці, як публікуватись у ЗМІ безплатно. Приділили увагу завданням й потребам журналістів, їхнім стандартам, джерелам інфоприводів й форматам матеріалів. А ще, поговорили про те, як стати медійною персоною й сформувати репутацію.

Ознайомитись з програмою Марафону і дивитись лекції можна на сторінці заходу. Також лекції Марафону доступні на Facebook-сторінці та в YouTube-каналі Креативної Практики.

Підтримайте наші ЗСУ і тих, хто їх підтримує!

Ви можете самостійно обрати напрямок підтримки. Посилання ведуть на сторінки пожертви для Збройних Сил України та фондів, що допомагають нашим військам.

2488