Життя переможе! Осінній сезон Starlight Media: заради підтримки українців та з вдячністю тим, хто захищає наше майбутнє

Медіагрупа Starlight Media (Новий канал, ICTV, СТБ, ОЦЕ, ICTV Ukraine, M1, M2) зміцнює програмування заради українців, які люблять і дивляться рідне телебачення, заради наближення нашої перемоги та відбудови. Телеканал ICTV мовить цілодобовий національний телемарафон, складова частина якого – якісна робота об’єднаних редакційних команд. СТБ та Новий канал надихнуть глядачів довгоочікуваними прем’єрами та поверненням головних хітів українського телебачення. Разом з партнерами медіагрупа очолює рух до відновлення ринку реклами та знову підтверджує свою відповідальність і лідерство у розумінні запитів глядачів, бізнесу, виробників та дистриб’юторів.

Олександр Богуцький, СЕО Starlight Media: «З відповідальністю та розумінням нашої великої ролі в житті українців ми продовжуємо вдосконалювати й покращувати наше програмування. Наш обов’язок – дбати про їх підтримку, натхнення, інформування та озброєння – як перевіреною інформацією, так і силою до життя. Наші канали - важлива частина історії незалежної України. Зараз ми робимо все, щоб стати частиною її історії Перемоги, успіху та відбудови. Ми дякуємо нашим глядачам і дякуємо нашим партнерам, що працюють, інвестують і повертаються в ефір заради українців та майбутнього нашої країни».

СТБ, телеканал великих шоу і незабутніх історій, надихаючих реаліті та серіалів-подій, приготував багато різножанрових прем‘єр. Цієї осені телеканал покаже довгоочікувані прем’єри, показ яких було відкладено через повномасштабне вторгнення: «МастерШеф. Битва сезонів», «Холостяк», «Танці. World of Dance», «Детектор брехні», «Щасливі за сім днів». Також СТБ готує до ефіру проєкти, виробництво яких відбувається просто зараз в умовах воєнного часу: «ДНК. Свої», серіал «Коли ми вдома. Під час війни» та документальне фандрайзинг-реаліті за участю Ектора Хіменеса-Браво. На глядачів традиційного праймового слота «Серіал СТБ» чекає прем’єра, а також багато улюблених серіалів і кінофільмів. Заради інформування глядачів про найважливіші події країни, щодня о 22:00 СТБ продовжуватиме показ «Єдині новини. Головне».

Новий канал восени 2022 року покаже серіали та шоу. У вересні на глядачів очікують: сьомий сезон проєкту «Аферисти в сітях», прем’єра реаліті «Пара на мільйон» із ведучими Лесею Нікітюк і Романом Мещеряковим, а також третій сезон Improv Live Show. У жовтні телеканал покаже прем’єру програми «На ножах» і серіал «Полкан» з Олегом Гуцуляком та бордер-коллі Челсі в головних ролях. А у листопаді на глядачів «Нового» очікує прем’єра нового 24-серійного серіалу «Молода» про жінку, яка розлучається з чоловіком і намагається перезапустити кар'єру. Також Новий канал покаже всі три сезони улюбленого глядачами серіалу «Будиночок на щастя».

Проєкти «Факти» та «Факти тижня» телеканалу ICTV, «Вікна» телеканалу СТБ залишаються на варті інформаційного фронту і разом з іншими новинними редакціями країни продовжують виробництво телемарафону «Єдині новини» до нашої перемоги. А творчі команди проєктів «Антизомбі» та «Громадянська оборона» і далі будуть лідерами у протидії російській пропаганді та знищенні російських фейків.

ОЦЕ продовжує показ улюблених глядачами програм телеканалів Starlight Media, а М1 та М2 залишаються музичними лідерами України, промотуючи сучасну українську культуру, національних виконавців та їх соціальний внесок у нашу перемогу. 

381