З’явився україномовний онлайн-курс з проєктування та дизайну інтерфейсів від Креативної Практики

Онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях Креативна Практика, створена командою CASES, презентувала онлайн-курс «UX/UI. Проєктування та дизайн інтерфейсів». Навчальні модулі виходитимуть у форматі прем’єри.

Онлайн-курс «UX/UI. Проєктування та дизайн інтерфейсів» розраховано на початківців і тих, хто хоче заповнити білі плями у своїх знаннях. Програма охоплює:

  • Огляд процесу створення інтерфейсів
  • Дослідження користувацького досвіду
  • Проєктування інтерфейсу
  • Дизайн інтерфейсів
  • Головне про зручність інтерфейсів

Спеціально для курсу створено серію інтерактивних майстер-класів, у яких детально розглядаються принципи виконання завдання та рекомендації щодо правильного створення елементів у Figma. Впродовж курсу студенти створять інтерактивний прототип на основі власних макетів.

Загалом курс містить 15 відеоуроків, 10 статей і 5 інтерактивних майстер-класів. Наразі модулі курсу публікуються у форматі прем’єри, але для студентів навчання не прив’язане до календаря. Незабаром стане доступною функція проходження курсу з куратором у групі.

Випускники курсів можуть за бажання потрапити в списки кадрового резерву партнерів Креативної Практики.

Довідка

Креативна Практика — це онлайн-платформа для освіти та кар’єри в креативних індустріях, створена командою CASES. Вже сьогодні студенти можуть проходити курси «Основи дизайну», «Графічний дизайн. Композиція», «Основи вебдизайну», «Робота з Photoshop», «Робота з Figma», «Робота з After Effects».

Минулого року команда платформи створила спільний курс «Європейські гранти для культурних та креативних проєктів» з командою рамкової програми Європейського Союзу «Креативна Європа». У липні 2021 року на Креативній Практиці буде презентовано ґрунтовний та послідовний курс про гранти від Українського Фонду Стартапів — «Гранти Українського Фонду Стартапів».

1003
Пробний період
Отримайте 7 днів доступу до всіх курсів безкоштовно

Отримайте доступ до всіх онлайн-курсів від Креативної Практики про дизайн, розробку та креативне підприємництво.

Отримати безкоштовно