March 4th, 2021 at 19:30

Баланс творчості та структурності

Будь-який фахівець, який бодай рік працював у креативних індустріях, чудово знає, що творча робота — це, в першу чергу, робота. Від вас постійно вимагають дотримуватись бюджетів і термінів виконання проєкту. Замовники хочуть прогнозованого результату, і через це у творчій роботі часто не вистачає саме творчості. Хотілося б, звісно, щоб творчості було побільше. Але ж надмірно творчий підхід до виконання завдання цілком може призвести до того, що проєкт залишить орбіту бюджету і термінів виконання та загубиться серед незавершених проєктів, як той Майор Том у космосі.

Увага! Переглядати лекцію можна тут: https://cases.media/video/balans-tvorchosti-ta-strukturnosti 

Скептики не вірять в ідеальний баланс творчості та структурності в роботі креативних агенцій. Кажуть, що то міф, який вигадали викладачі курсів з дизайну та реклами, щоб не відлякувати від галузі молодих фахівців. Але команда Nebo ideas agency каже, що він існує, що вони самі його бачили і навіть знають, як його відшукати. Ну що ж, послухаймо. Може, то правда.

Лекцію проводять

Олег Киселиця — креативний партнер Nebo ideas agency. Має понад 100 нагород, серед яких Effie (Grand Prix, 5 Gold), Eurobest, Golden Drum, KIAF, ADC Ukraine, White Square. Працював з Procter&Gamble, Mondelez, Bayadera Group, Beer Point, КЮЗ, ПУМБ, АВК, Lesaffre. А ще, він поет і нещодавно видав власну збірку.

Оксана Рябокінь — менеджерка проєктів Nebo ideas agency.

Як проходитиме лекція

Щоб уникнути типових проблем онлайн-заходів (на кшталт: сусіди почали ремонт одночасно із заходом, інтернет-провайдер відключав інтернет сусіду, але до купи відключив лектору тощо), ми все тепер робимо в записі. Але під час прем’єри лектори приєднаються до чату заходу і радо відповідатимуть на ваші запитання.

Буде цікаво

Дизайнерам, креативним директорам, акаунт-менеджерам, копірайтерам, дизайнерам та менеджерам проєктів.

Мова проведення заходу

Українська

Участь

Вартість участі — 100 ₴. За передплатою — безкоштовно.

Buy ticket

Location

For free
Add to calendar

Event topics

For which professions

Graphic Design Creative Management
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB