Sign in
March 4th at 19:30

Баланс творчості та структурності

Price 100 
Будь-який фахівець, який бодай рік працював у креативних індустріях, чудово знає, що творча робота — це, в першу чергу, робота. Від вас постійно вимагають дотримуватись бюджетів і термінів виконання проєкту. Замовники хочуть прогнозованого результату, і через це у творчій роботі часто не вистачає саме творчості. Хотілося б, звісно, щоб творчості було побільше. Але ж надмірно творчий підхід до виконання завдання цілком може призвести до того, що проєкт залишить орбіту бюджету і термінів виконання та загубиться серед незавершених проєктів, як той Майор Том у космосі.

Увага! Переглядати лекцію можна тут: https://cases.media/video/balans-tvorchosti-ta-strukturnosti 

Скептики не вірять в ідеальний баланс творчості та структурності в роботі креативних агенцій. Кажуть, що то міф, який вигадали викладачі курсів з дизайну та реклами, щоб не відлякувати від галузі молодих фахівців. Але команда Nebo ideas agency каже, що він існує, що вони самі його бачили і навіть знають, як його відшукати. Ну що ж, послухаймо. Може, то правда.

Лекцію проводять

Олег Киселиця — креативний партнер Nebo ideas agency. Має понад 100 нагород, серед яких Effie (Grand Prix, 5 Gold), Eurobest, Golden Drum, KIAF, ADC Ukraine, White Square. Працював з Procter&Gamble, Mondelez, Bayadera Group, Beer Point, КЮЗ, ПУМБ, АВК, Lesaffre. А ще, він поет і нещодавно видав власну збірку.

Оксана Рябокінь — менеджерка проєктів Nebo ideas agency.

Як проходитиме лекція

Щоб уникнути типових проблем онлайн-заходів (на кшталт: сусіди почали ремонт одночасно із заходом, інтернет-провайдер відключав інтернет сусіду, але до купи відключив лектору тощо), ми все тепер робимо в записі. Але під час прем’єри лектори приєднаються до чату заходу і радо відповідатимуть на ваші запитання.

Буде цікаво

Дизайнерам, креативним директорам, акаунт-менеджерам, копірайтерам, дизайнерам та менеджерам проєктів.

Мова проведення заходу

Українська

Участь

Вартість участі — 100 ₴. За передплатою — безкоштовно.

Buy ticket

Location

100 
Add to calendar

Event topics

For which professions

Graphic Design Creative Management
Discount offers end in
11
days
17
hours
11
minutes
41
seconds
Upload

You can upload photos in PNG and JPG format. Maximum size: 5MB