Google Ads Keyword Planner: Як знайти ідеальні ключові слова для вашої рекламної кампанії

Ви хочете збільшити ефективність своєї рекламної кампанії в Google Ads? Головний ключ до успіху - правильно підібрані ключові слова. Це - те, на чому зосереджується ваша цільова аудиторія. Та як знайти саме "те золото"?

Що представляє собою Google Ads Keyword Planner?

Google Ads Keyword Planner – це безоплатний засіб від Google, призначений для вибору найефективніших ключових слів для вашої рекламної стратегії. Це не просто механізм створення ключових слів, а глибокий інструмент аналітики.

Що може цей інструмент? За допомогою цього інструменту ви зможете:

 1. формувати списки ключових слів для вже існуючих або нових рекламних кампаній;
 2. групувати комбінації слів за темами;
 3. експортувати ваши ключові слова прямо в рекламні кампанії;
 4. створювати групи оголошень на основі ваших запитів;
 5. аналізувати ефективність кожної фрази, звертаючи увагу на кількість запитів і потенційний трафік;
 6. передбачати зростання відвідуваності залежно від продукту, регіону тощо;
 7. розраховувати денні витрати рекламного бюджету;
 8. визначати ставки суперників на рекламних аукціонах.

Не забудьте! Щоб відчути всі переваги інструменту, рекомендуємо пройти реєстрацію в AdWords та витратити трохи часу на дослідження його можливостей.

Чому варто використовувати планувальник ключових слів?

Є численні сервіси для допомоги у виборі ключових слів. Деякі інтегровані в рекламні системи, інші - незалежні програми. Ось чому планувальник ключових слів від Google варто розглядати:

Переваги:

 • безкоштовний для користувачів Google Ads;
 • базується на широких даних з пошукової системи Google;
 • легка інтеграція з рекламними кампаніями AdWords;
 • високий рівень точності у прогнозах вартості переходу;
 • ефективне формування основи для реклами в Google.

Обмеження:

 • пропонує обмежену кількість відповідних запитів;
 • відсутність аналізу вибраних ключових словосполучень за CTR.

Процес використання Google Keyword Planner

Налаштування облікового запису

Аби розпочати користування Google Keyword Planner, вам знадобиться акаунт у Google. Якщо у вас він відсутній, ви зможете зареєструватися всього за декілька митей.

Після створення аккаунту відразу переходьте в Google Ads та натисніть "Почати". Щоб увійти, використовуйте свій аккаунт Google. Під час першого входу в Google Ads вам запропонують запустити рекламну кампанію. Але якщо реклама вам зараз не потрібна, натисніть "Перехід до режиму експерта".

Потім оберіть "Зареєструвати аккаунт без створення кампанії", введіть ваші дані та натисніть "Підтвердити". Тепер ви готові користуватися вашим аккаунтом у Google Ads!

Початок роботи з Google Keyword Planner

Щоб розпочати користування Google Keyword Planner, клікніть на "Інструменти та налаштування" в правому верхньому куті. У випадаючому меню оберіть Планувальник ключових слів у секції "Планування". Тут ви знайдете дві ключові можливості: визначення нових ключових слів та аналіз даних по запитах.

Використання "Пошук нових ключових слів"

Обравши цей інструмент, ви побачите два варіанти: "Введіть власні ключові слова" та "Вкажіть URL вашого сайту".

"Введіть власні ключові слова": Здійснюйте введення слів чи фраз для знаходження подібних варіантів. Після внесення потрібних комбінацій слів натисніть "Дивитися результати".

"Введіть адресу вашого сайту": У цьому вікні вам потрібно вказати URL вашої веб-сторінки або сайту конкурента для виявлення ключових слів, що відповідають даному контенту. Після додавання адреси натисніть "Перегляд результатів".

Ця утиліта надає можливість глибоко дослідити ключові слова, які використовують ваші суперники. Вкажіть URL їхньої веб-сторінки, і виявіть, на які ключові фрази вони спрямовуються.

Рекомендації по роботі з інструментом планування ключових слів

Коли ви шукаєте швидке тестування ринкової ніші чи не маєте багато часу для глибокого аналізу ключових слів, планувальник може стати у нагоді. Однак пам'ятайте, що інструмент не завжди враховує усі можливі комбінації слів. Тому, якщо ви прагнете до якісного підходу, спочатку використовуйте докладний список ключових слів, а пізніше вимикайте ті, що не показали себе ефективно.

Для оцінки середньомісячної активності звертайтеся до річної статистики. В іншому випадку можна отримати неточні дані через властивості роботи системи.

Звертайте увагу на можливу розбіжність між реальною та передбачуваною частотою пошукових запитів. Чим вища передбачувана частотність, тим більша можлива розбіжність. Тож, обираючи ключові слова, беріть до уваги, що реальні показники можуть відхилитися від первинних очікувань.

Ефективна рекламна кампанія в Google Ads починається з правильно підібраних ключових слів. Інструмент Google Ads Keyword Planner допоможе вам в цьому.

І ще невеликий бонус - не бажаєте переплачувати при поповненні рекламного бюджету? Сервіс budgetmaxx допоможе вам оптимізувати витрати та отримувати максимум від вашої реклами.

1
1139