Курси з арбітражу: проходити чи ні?

Арбітраж — дуже популярна сфера. У 2025 році це одна з небагатьох ніш, де можна швидше ніж в інших сферах вийти на рівень доходу від 2000 доларів з нуля.

Чи потрібно проходити курси з арбітражу?

Даємо відповідь на це питання.

Курси з арбітражу ефективні лише тоді, коли курс індивідуальний. Будь-який груповий курс не навчить арбітражу.

Арбітраж, по суті, про те, як знайти діру в системі фейсбук, як просунути рекламу так, щоб її не заблокували. І якщо ми знаходимо рішення, то фейсбук рано чи пізно знаходить цю дірку, якою ми користуємося.

Кожен рік в арбітражі не схожий на попередні: усе швидко може змінитися. Змінюються методи роботи, акаунти, антидетект браузери, проксі, клоаки, прилки, ленди, прокладки, креативи, підходи до заливів, тексти, продажі й так далі.

Щороку змінюються самі клієнти: вони стають розумнішими.

Словом, арбітраж — це сфера, яка не має сталості, адже все в ній змінюється, при цьому дуже швидко. Однією з причин чому хтось не досягає результатів в арбітражі є повільний темп роботи і брак часу на пошук нових рішень. Люди працюють по-старому — і це не дає їм заробляти стабільно й багато.

Навчитися можна лише в парі з тим, хто зараз працює. Вам потрібен медіабаєр, який працює щодня, який навчить того, що робити прямо зараз.

Якщо ж узяти групові курси, то не слід очікувати гарних результатів від них. Один куратор групи не може всім присвятити достатньо часу. Якщо ми говоримо про якість, то один куратор може вчити до трьох людей індивідуально. Але якщо в нього група більше трьох людей, то ми не можемо нічого говорити про якість, адже куратор фізично не може встигнути попрацювати з кожним.

Групові курси зазвичай доступні. Їх створюють тільки для продажу інформації, тобто є організатор курсів: він записав відеокурс і продає його з груповою підтримкою, зазвичай, дешево. А люди — новачки першочергово — обирають дешевий варіант. Новачки ще не знають, що арбітраж трафіку швидко змінюється, що його неможливо спланувати, як-от програмування, таргетинг чи графічний дизайн. І в результаті початківці купують групові курси, розчаровуються в них і покидають сферу.

Згідно з нашим дослідженням зі 100 опитаних людей, що проходили групові курси з арбітражу в різних компаній в Україні, лише 13 людей навчилися й мали гарні результати. В основному через те, що ці 13 людей дуже активно вчилися, і ще окрім курсів шукали інформацію самостійно. 44 людини не розібралися в арбітражі та скаржилися на брак часу кураторів, решта людей просто зупиняла навчання відразу, бо не було можливості поспілкуватися з досвідченими людьми або ж відповіді на питання були надто загальними.

Є великий потенціал ринку, є багато людей, яких цікавить арбітраж, але доступні курси вбивають бажання новачків іти далі й не дають розуміння професії.

Як правильно навчитися арбітражу: наша порада

  1. Знайдіть того, хто в темі — друг, кум, брат, знайомий — будь-хто підійде. Домовтеся про те, щоб вони вчили вас, перевіряли ваші результати чи могли відповідати на ваші запитання.
  2. Пройти курс з арбітражу від академії Arbitrage Up з персональним коучем. Немає знайомих? Не біда. Наша академія вже все підготувала для тебе. Наша команда в пошуках нових спеціалістів і наші медіабаєри із задоволенням візьмуть кожного новачка на навчання. Як усе проходить? Ти й коуч працюєте разом упродовж 2 місяців. З ранку до ночі. Щодня. Ти зможеш дзвонити, писати, ставити будь-які питання, а також приїждати до нас в офіс і вчитися локально з нами.

Уся інформація готується під тебе. Актуально, чітко й без води. Тебе направлять за всіма моментами і навчать, як треба працювати. А далі, після курсу, ти будеш уміти все, що треба для старту в арбітражі та щоб отримати роботу в команді у нас чи наших партнерів.

Тож обирай варіант, який тобі підходить, вчись і приходь до нас на співбесіду в команду!

517
Події
Спільнота
Відеотека
Про нас