Квіти, що дарують силу жити з радістю. Квіткові йогурти Молокія х Ліліт Саркісян
Якщо молочні бренди зазвичай змагаються за увагу споживача смаком чи користю, то Молокія зробила крок ще й у бік мистецтва. Бренд створив лінійку квіткових йогуртів у колаборації з художницею Ліліт Саркісян. Для проєкту вона написала три роботи — «Мальва», «Жасмин» і «Троянда», які стали основою дизайну нової серії йогуртів: троянда з суницею, мальва з грушею та жасмин з персиком. Тут упаковка перетворилася на витвір мистецтва, який говорить мовою радості.
А Brand Loft Agency допоміг цій ідеї ожити на полиці.
Нам потрібно було вписати картини у світ продукту — дати їм нове життя на полиці. Ми розробили копірайт, дизайн упаковки кожного зі смаків та підготували макети до друку. Виклик полягав у тому, щоб зберегти емоційність і силу ілюстрацій, але водночас правильно розставити акценти: знайти місце кожному елементу дизайну, зберегти зчитуваність смаку, витримати композицію так, щоб упаковка виглядала гармонійно і зрозуміло для покупця . — Коментує Ольга Оксамитна, креативна директорка Brand Loft Agency.





Квіткові йогурти троянда з суницею, мальва з грушею та жасмин з персиком підтримують платформу «Життєві сили» і нагадують: у звичайних речах прихована радість. Вона може початися з простого вибору на полиці й залишитися з нами на цілий день.
Команда Молокія:
Тетяна Коровіна — маркетинг-директорка
Ірина Сидор — менеджерка категорії
Команда Brand Loft Agency:
Ольга Оксамитна — креативна директорка
Марія Гарига — артдиректорка, графічна дизайнерка.
Марія Кисельова — графічна дизайнерка, ілюстраторка.
Марія Матвейчук — акаунт-менеджерка.
