
Як перетворити соцмережі бренду на адвент-календар
Завдання
Інтегрувати формат адвент-календаря на сторінки бренду NORVEN у соцмережах — Фейсбук та Інстаграм.
Виклик
Дотримуватися спрінт-постингу: новий день календаря — нова публікація як крок до новорічних чудес.
Рішення
На період спецпроєкту ми розробили для соцмереж NORVEN святкову дизайн-концепцію і тематичний контент-план без вихідних.

Візуальна концепція
Щоб створити в акаунтах бренду новорічну атмосферу й зарядити аудиторію потрібним настроєм, нам хотілося чогось більш особливого, ніж просто святкових картинок.
Ми розробили для адвент-календаря NORVEN 31 повноцінну новорічну листівку! Кожна з них — це детально пропрацьоване зображення, наповнене трендовою об’ємною графікою й водночас гармонійною присутністю фірмового стилю.
У результаті спецпроєкт привертав увагу в стрічці й виділявся всередині самих сторінок.
До слова, коли потрібно було запостити відеоконтент, на нього теж накладалася «листівка» — як інтро. У такий спосіб ми зберігали цілісність візуалу.

Тематика публікацій
Адвентівський контент NORVEN відповідав загальній стратегії бренду — з тією відмінністю, що подавали ми його під святковим вайбом.
Через кожен пост, кожну відкриту «комірку» адвент-календаря ми допомагали бренду наповнювати своїх підписників новорічним духом і нагадували про важливі передсвяткові справи.
Рахуючи дні до Нового року, NORVEN залучав свою аудиторії до різноманітних традицій, підказував ідеї для святкування і подарунків, спільно з підписниками складав новорічні плейлисти і кіносписки.
І, звісно ж, ділився рецептами страв із рибою і морепродуктами. Хто з NORVEN постійно — ті, вважайте, мали готове меню до новорічного столу :) Тим паче щотижня ми проводили розіграші, даючи шанс виграти для цього продуктовий бокс.































Результат
Під час спецпроєкту в соцмережах NORVEN ми святкували ріст всіх ключових показників.
По-перше, збільшилася динаміка приросту аудиторії. У Фейсбуці бренд отримав удвічі більше підписок, а в Інстаграмі — аж у 7 разів.
По-друге, прихильники почали активніше взаємодіяти з контентом. В обох соцмережах збільшилася кількість лайків, репостів, коментарі з’являлися майже під кожною публікацією — не лише під конкурсними, кількість учасників у розіграшах зашкалювала, а в Інстаграмі, крім усього, дописи частіше зберігалися.
ER у Фейсбуці зріс у 4 рази, а ERReach — у 8. За даними аналітичного сервісу LiveDune, наші показники на 93% успішніші, ніж в інших спільнот із подібною аудиторією.
В Інстаграмі ж ER став кращим утричі, ERReach — у 3,5 раза. На противагу подібним спільнотам взаємодія була вищою на 65 %.