Як знизити вартість ліда на 40% для дитячого садка завдяки зміні креативів?

Клієнт – ліцензований приватний дитячий садок в Одесі. Мета – генерація лідів для залучення клієнтів через соціальні мережі Facebook та Instagram.

Основні дані

Основна аудиторія дитячого садка – це батьки, тому ми використовували такі інтереси: Дитячий садок, Дитячий дошкільний заклад, Educational toy, Дитина, Child development, LEGO, Мультфільм.

З урахуванням того, що дитячий садок повинен бути в доступності від будинку, таргетували рекламу в радіусі 10 км від його розташування, тестували також роботу реклами із застосуванням детального таргетингу.

  • Середньомісячний бюджет, який витрачаємо на рекламу – 260 $
  • Середня вартість ліда за останній місяць – 7,15 $ (за час роботи з кампаніями знизили на 40%)
  • СТR – 1,6%
  • СРМ – 3,02
  • Кількість якісних лідів – 80%

Запуск реклами з метою «Повідомлення»

Насамперед запустили рекламу з метою Повідомлення у стрічці Facebook, Instagram та Stories IG – ця мета дозволяє максимально швидко розпочати комунікацію з потенційним клієнтом та відповісти на додаткові запитання користувача.

Отримали 29 початків листування за середньою вартістю 3,01 $.

Складність використання мети Повідомлення в тому, що має бути окрема людина в штаті, яка вестиме комунікацію з потенційними клієнтами. Якщо користувач відреагував на рекламу та написав повідомлення, то повинен отримати зворотний зв’язок якнайшвидше.

Повідомлень зазвичай надходить більше за однакових витрат бюджету, ніж лідів. Але ліди, найчастіше, цільовіші, у зв’язку з тим, що якщо людина вже залишає свої контакти, то, ймовірно, її інтерес більш суттєвий.

Приклади креативів для повідомлень, також ми використали слайд-шоу з основними перевагами дитячого садка:

Запуск реклами з метою «Лідогенерація»

Ми вирішили змінити мету рекламної кампанії на Лідогенерацію.

Для запуску реклами створено нові креативи:

З цими креативами отримали 8 лідів за середньою вартістю 11,89 $.

Розробили нові за стилем креативи, щоб вони були змістовнішими, оскільки користувачі рідко дочитують текст оголошення до кінця:

Використовуючи ці креативи, вдалося знизити вартість ліду на 39%, отримали 13 лідів за середньою вартістю 8,58 $.

Наступну серію креативів ми вирішили зробити світлішими:

​​Цей варіант показав найкращий результат, ми отримали 30 лідів за середньою вартістю 7,15 $, у такий спосіб вдалося знизити вартість ліду ще на 20%.

Крім наведених прикладів креативів були ще кілька статичних варіантів і відео, але вони не отримали хорошого результату.

  • Середньомісячний бюджет, який витрачаємо на рекламу – 260 $
  • Середня вартість ліда за останній місяць – 7,15 $ (за час роботи з кампаніями знизили на 40%)
  • СТR – 1,6%
  • СРМ – 3,02
  • Кількість якісних лідів – 80%

Висновок

Креативи відіграють найважливішу роль в ефективності рекламних кампаній, тому що більшість людей — візуали й на те, щоб привернути увагу потенційного клієнта у рекламодавця є всього кілька секунд. Цей кейс чудово розкриває факт важливості креативів. Тому будуйте гіпотези, тестуйте, змінюйте цілі кампаній і ви обов’язково знайдете золоту середину і виробите стиль креативів, при якому отримаєте найкращий результат.

2667