4 млн грн на допомогу дітям: як залучати клієнтів до благодійних ініціатив

Мережа VARUS долучилась до підтримки проєкту «Дитинство без війни» у травні 2022 року. Першою активністю був збір дитячих книжок для евакуйованих малюків. Відтоді у VARUS регулярно реалізують різні ініціативи, у рамках яких заохочують українців залучатись до допомоги дітям. Також клієнти мережі мають можливість задонатити решту від своїх покупок на допомогу дітям у зручний для них спосіб — під час оплати на касі, через мобільний застосунок або Telegram-бот. 

4 мільйони гривень на евакуацію українських дітей. Це — результати дворічної підтримки мережею VARUS благодійного проєкту «Дитинство без війни». Розповідаємо, як компанії вдалось розповісти про акцію понад 10 мільйонам людей та зробити такий вагомий внесок у порятунок маленьких українців.  

Спільні акції з партнерами та постачальниками 

«Дитинство без війни» — це проєкт, започаткований Благодійним фондом Руслана Шостака, який займається евакуацією дітей-сиріт з прифронтових територій у Туреччину. Там малеча має змогу жити, навчатись, спілкуватись та відпочивати у безпечних та комфортних умовах.

Протягом першої акції VARUS на підтримку проєкту з кожної одиниці товару окремих виробників перераховувалось від 1 до 7 грн на рахунок благодійного фонду. Другу акцію запустили разом з партнерами Visa та monobank. Згідно з умовами ініціативи, усі покупці супермаркетів мережі, які придбали товару на 250 і більше гривень та оплатили покупку картою Visa, ставали благодійниками — з кожної покупки 5 грн автоматично перераховувались у фонд допомоги дітям. Якщо клієнт здійснював розрахунок картою Visa від monobank, то благодійна сума подвоювалась.

«Добротовари» спільно з Ольгою Поляковою

Обличчям акції та амбасадоркою проєкту стала співачка Оля Полякова.

Акція «Добродонат»

У рамках цієї ініціативи всі охочі могли придбати на касі благодійну наліпку із зображенням донату, кожен учасник акції автоматично отримував призи. Зібрані кошти перераховувались на проєкт «Дитинство без війни».

Акція «Справжня магія» 

Ініціатива, яка триває у мережі VARUS зараз. Щоб створювати магію, не потрібно мати чарівну паличку — достатньо просто робити покупки у VARUS. 1 гривня з продажу кожного «магічного» товару, який виділений спеціальним підцінником, перераховується на допомогу дітям. Тож стати добрим чарівником з VARUS просто. 

“У розпал війни важливо зберегти найцінніше — майбутнє України, наших дітей. Проєкт “Дитинство без війни” займається порятунком тих, кому зараз найважче — дітям, позбавлених батьківського піклування та родинного затишку. А мережа супермаркетів VARUS підтримує благодійну ініціативу протягом двох років”, — коментує директорка з маркетингу мережі VARUS Анна Луганська.

Важливим чинником, який забезпечив активну участь клієнтів мережі у благодійних активностях, стала інформаційна підтримка. Акції VARUS на підтримку проєкту “Дитинство без війни” активно висвітлювали на медіа ресурсах та в соціальних мережах.

Для поширення інформації щодо проєкту залучили:

  • Понад 125 публікацій в онлайн-медіа зі згадками акцій та кампаній VARUS.
  • Десятки публікацій у соціальних мережах, диджитал-канали та таргетована реклама.
  • Співпрацювали з інфлюенсерами, які підтримували активності мережі на своїх сторінках. 

Завдяки медіакампанії про благодійну ініціативу дізнались понад 10 мільйонів людей 

Благодійні ініціативи з інформаційною підтримкою дозволили мережі VARUS разом з клієнтами зібрати та передати 4 мільйони гривень на евакуацію маленьких українців у Туреччину. Про фінальні результати говорити ще зарано — проєкт триває, а отже і благодійні акції VARUS на його підтримку.

“Мережа супермаркетів VARUS продовжує підтримувати “Дитинство без війни” та інші благодійні проєкти. Ми у VARUS впевнені: єдність — це суперсила українців. Тож тільки об’єднані зусилля, систематична підтримка та допомога тим, хто цього потребує, здатна змінити світ навколо нас на краще”, — розповідає Анна Луганська.

За два роки існування проєкт “Дитинство без війни” врятував понад 3 500 дітей, для яких орендували три готелі на узбережжі Середземного моря. За цей час діти змогли отримати понад 624 години вивчення англійської мови та 7 548 годин уроків мистецтва, спорту та інших розвиваючих занять. Також було придбано 9 557 пар взуття та комплектів сезонного одягу. Троє дітей знайшли нові сім'ї через усиновлення.

Проєкт триватиме й надалі, зараз його основна мета — дати дітям прихисток та захистити. У майбутньому їм допомагатимуть соціалізуватись та навіть шукатимуть нові родини. 

738