5 причин, щоб бути на House of Europe Festival

4-6 вересня у Рівному відбудеться найкреативніша подія осені — House of Europe Festival. Фестиваль проходитиме в онлайн та офлайн формах. Це буде три дні розвитку: лекції від українських та європейських топ-спікерів, знайомство з успішними стартаперами, активний нетворкінг та ексклюзивні кінопокази.

Для вас ми обрали 5 головних причин, щоб відвідати фестиваль у зручному форматі. Отже:

1. Лекції та навчання.10 годин презентацій від найпрогресивніших у сфері креативних індустрій, серед них:

- #НІМЕЧЧИНА: Юрген Еннінгер (керівник Департаменту культури та туризму міста Аугсбург)

- #ЕСТОНІЯ: Глєб Мальцев (коуч з пітчингу в технологічного парку Tehnopol та одному з найбільших європейських акселераторів Startup Wise Guys)

- #ФІНЛЯНДІЯ: Дженні Ахтіайнен (дизайнер-засновниця інноваційного ювелірного бренду gTie / Deafmetal, переможниця національного конкурсу найкреативніших стартапів Creative Business Cup)

- #РУМУНІЯ: Моніка Александру (менеджерка Центру інформаційно-фінансової підтримки креативних стартапів в Бухаресті Startarium, експерка з краудфандингу та краудсорсингу для підприємців)

- #УКРАЇНА: Дмитро Андрєєв (засновник маркетингової студії MOON studio, яка створювала креативно-комунікаційні проєкти для Ukrainian Institute - Український інститут, Klitschko Foundation та Театру «Актор»)

Юрій Филюк (керівник інноваційного центру на базі колишнього заводу в самому центрі Івано-Франківська Promprylad.Renovation)

2. Креативна частина, що розширює світогляд. Ми підготували 6 годин художнього кіна, українсько-європейських копродукцій від Arthouse Traffic, та найкращої анімації від європейських авторів під кураторством Linoleum Contemporary Animation and Media Art Festival. Креативна частина відбудеться 5-6 вересня на літній естраді “Зеленка” у Рівному.

3. Фестиваль відкриває нові можливості від Європейського Союзу. На фестивалі відбудуться презентації найкращих проєктів у сфері креативних індустрій, грантерів програми ЄС в Україні House of Europe.

4. В учасників буде можливість запітчити свою ідею й показати свій продукт. Ми проведемо конкурс на найкращий український креативний стартап Creative Business Cup Ukraine від Creative Business Network, переможець якого поїде на BRIGHT Global Finals до Копенгагену наступного року.

5. Буде яскраво. Вечірнє пластично-світлове шоу від X-Platform, що представляє унікальну колаборацію київської медіа-арт агенції Blck Box та рівненських перформерів мистецького об'єднання Едельвейс.

Більше інформації:

http://festival.houseofeurope.org.ua/?fbclid=IwAR2ZTr2Rvwg3B7MUjVdbpCYUXvP-pZ76eCBSvzOV6OrPyoYkWP_xNLODBUg 

Реєстрація на офлайн: https://2event.com/events/1859334

Реєстрація на онлайн: https://2event.com/events/1859332

*Програма реалізовується за підтримки ЄС.

783