Атмосфера челенджу мотивує! Софія Давиденко, переможниця CASES: Design Challenge

16 жовтня відбувся CASES: Design Challenge — фінал масштабного конкурсу графічного дизайну. Захід проходив за підтримки генерального партнера Parimatch Ukraine. В межах конкурсу дизайнери мали індивідуально протягом тижня виконати бриф (а саме — створити ключовий образ та серію концептуальних матеріалів з його використанням — цифрові матеріали для соцмереж, брендовану продукцію та фотозони), а фіналісти — ще й захистити його перед журі.

Кожен учасник мав можливість на свій розсуд обрати один із трьох брифів, які були розроблені спільно з Parimatch Ukraine:

  • Кампанія до матчу за участю футбольного клубу «Шахтар».
  • «Амбіційна команда», в якому дизайнери мали можливість створити брендовані матеріали для представлення команди та корпоративної культури бренду Parimatch на конференціях.
  • Let's Play, присвячений темі кіберспорту.

Призовий конкурс заходу склав понад 100 000 грн. Заявки подали 573 дизайнери з усієї України, а в фінал потрапили лише 10. 

Ми записали з ними інтерв’ю і попросили поділитись власними враженнями. У цьому матеріалі ми поспілкувалися з переможницею челенджу, Софією Давиденко, дизайнеркою зі Львова.

Софія Давиденко, переможниця CASES: Design Challenge

Розкажіть про себе та свій шлях у графічному дизайні. З чого все почалось?

Я графічний дизайнер з профільною освітою, 4 роки вчилася в коледжі ім. І. Труша та 2 роки — на кафедрі графічного дизайну у Львівській національній академії мистецтв. Цього літа закінчила бакалавріат, працюю фрилансером, у команді разом з сестрою Христиною у DAVYD team.

Чим вас приваблює дизайн?

Мені подобається, що ця професія творча, але в ній є своя система і конкретні рамки, на відміну від художньої творчості.

Софія Давиденко, переможниця CASES: Design Challenge

Як ви дізнались про змагання?

Мені розповів про челендж один з наших викладачів в академії.

Що вас найбільше зацікавило в конкурсі?

Зацікавив сам тип конкурсу-челенджу, всі на рівних умовах. Такого не зустрічала, особливо в Україні. 

Хотілось в першу чергу випробувати себе, дуже було цікаво побачили кінцевий результат.

В конкурсі можна було обрати три брифи: про клуб «Шахтар», кіберспорт та про команду бренду Parimatch. Який обрали ви і чому?

Я обрала другий бриф, «Амбітна команда», через, що моя сестра, яка також брала участь у конкурсі, обрала третій — про кіберспорт. Не хотілось виконувати однакові брифи, тому другий.

Які ваші враження про конкурс?

Враження дуже і дуже позитивні. Організація на високому рівні, атмосфера челенджу мотивує!

Софія Давиденко, переможниця CASES: Design Challenge

Чи радите ви подаватись на конкурс іншим дизайнерам?

Раджу безперечно! Це крута можливість подивитись на себе з іншого боку, випробувати себе, можливо, зробити завдання, яке ніколи не мав, і тому брати участь у два рази цікавіше!


Якщо пропустили трансляцію, дивіться запис, як відбувався фінал конкурсу CASES: Design Challenge за підтримки генерального партнера Parimatch Ukraine.

·
1700
·
super 3