Більше, ніж просто пін: Просування товарів через Pinterest

Pinterest - це унікальна соціальна платформа, яка поєднує в собі функції пошукача і візуальної дошки оголошень, дозволяючи користувачам шукати, зберігати і сортувати зображення (або "піни") за різними категоріями. Відтоді як він був запущений у 2010 році, Pinterest став однією з провідних соціальних платформ, що об'єднують любителів візуального контенту з усього світу. На даний момент він налічує понад 400 мільйонів активних користувачів на місяць, роблячи його потужним інструментом для брендів і маркетологів.

Важливість Pinterest для бізнесу не може бути недооцінена. Адже ця платформа - це не лише простір для натхнення та творчості. Це також місце, де користувачі активно шукають продукти для покупки. Усе це робить Pinterest чудовою платформою для просування товарів і послуг. Він дозволяє брендам показувати свої товари в контексті, захоплювати аудиторію візуально привабливим контентом і направляти користувачів на свої сайти для здійснення покупок.

Згідно з дослідженнями, понад 60% користувачів Pinterest використовують платформу для пошуку і купівлі товарів, а кожен другий користувач робить покупку після перегляду товару в піні. Ці дані свідчать про високий потенціал Pinterest в частині залучення трафіку і збільшення продажів.

У цій статті ми детально розглянемо, як бренди можуть ефективно використовувати Pinterest для просування своїх товарів, включно зі створенням бізнес-акаунта, використанням дощок Pinterest і багато іншого.

Створення бізнес-акаунта на Pinterest

Щоб почати ефективне просування товарів на Pinterest, насамперед вам потрібно створити бізнес-акаунт. Це безкоштовно і відкриває перед вами додаткові можливості та інструменти, що надаються платформою.

Покрокове керівництво зі створення бізнес-акаунта на Pinterest:

1. Перейдіть на головну сторінку Pinterest і виберіть опцію "Створити бізнес-акаунт". Якщо ви вже зареєстровані на Pinterest, вам буде потрібно вибрати опцію "Оновити до бізнес-акаунта".

2. Введіть необхідні дані, включно з адресою електронної пошти, паролем і назвою вашої компанії.

3. Потім виберіть категорію, яка найкраще описує ваш бізнес.

4. Додайте посилання на ваш веб-сайт. Це посилить присутність вашого бренду на Pinterest і допоможе збільшити трафік на ваш сайт.

5. На останньому етапі ви можете під'єднати ваш Pinterest-акаунт до інших соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram і YouTube. Це допоможе збільшити ваше охоплення і залучити більше користувачів.

Переваги бізнес-акаунта на Pinterest:

1. Доступ до Pinterest Analytics. Цей інструмент дає змогу дізнатися більше про ваших підписників, переглядати статистику ваших пінів і оцінити ефективність ваших маркетингових стратегій.

2. Можливість використання реклами. З бізнес-акаунтом ви можете створювати рекламні кампанії, щоб досягти більшого охоплення і залучити нову аудиторію.

Менеджер реклами Pinterest

3. Розширені можливості публікації пінів. Бізнес-акаунт пропонує можливості створення різних типів пінів, включно з товарними пінами, які можуть безпосередньо вести до сторінок продуктів на вашому сайті.

4. Використання брендованих пінів. Ці піни містять логотип вашого бренду, що допомагає збільшити впізнаваність бренду і підтримувати консистентність візуального образу.

5. Розміщення відео. Відеоконтент набирає популярності, і з бізнес-акаунтом ви зможете використовувати відео-піни для залучення додаткової уваги до своїх товарів.

6. Створення магазину. Бізнес-акаунт дає змогу створити магазин на Pinterest, у якому можна відображати свої товари для продажу безпосередньо на платформі.

7. Використання спеціальних інструментів. За допомогою бізнес-акаунта ви зможете скористатися інструментами для створення пінів на сайті, функцією планування пінів та іншими корисними інструментами.

У висновку, створення бізнес-акаунта на Pinterest - це важливий перший крок у стратегії просування товарів на цій платформі. Це надасть вам необхідні інструменти для ефективного використання Pinterest і допоможе поліпшити видимість вашого бренду, збільшити трафік на ваш веб-сайт і підвищити продажі.

Приклади вдалих акаунтів на Pinterest:

Аналіз конкурентів та ідей для контенту

Створення ефективної стратегії Pinterest передбачає не тільки знання свого бренду й аудиторії, а й розуміння поточного ринку. Особливо важливо вивчити активність ваших конкурентів і відстежувати галузеві тренди.

Важливість дослідження конкурентів і галузевих трендів

Дослідження конкурентів на Pinterest може дати вам корисну інформацію про те, що працює (і що ні) у вашій галузі. Подивіться на найпопулярніші піни конкурентів, зверніть увагу на загальну стратегію, яку вони використовують, і тип контенту, який вони публікують. Які ідеї ви можете використовувати і адаптувати для свого бренду?

Крім того, відстеження галузевих трендів на Pinterest може допомогти вам вловити останні модні напрямки і вчасно реагувати на них. Використовуйте функцію "Тренди" на Pinterest, щоб залишатися в курсі актуальних тем та ідей.

Поради щодо створення унікального і привабливого контенту

Привабливий і якісний контент - ключ до успіху на Pinterest. Наступні поради допоможуть вам у цьому:

  • Створюйте якісні зображення. Оскільки Pinterest - в основному візуальна платформа, якість ваших зображень має величезне значення. Використовуйте чіткі, яскраві та високоякісні зображення.
  • Оптимізуйте розміри пінів. Ідеальний розмір піна на Pinterest - 2:3. Це гарантує, що ваш пін матиме гарний вигляд на всіх пристроях.
  • Використовуйте ключові слова. Крім зображень, текст вашого піна також важливий. Використовуйте ключові слова, пов'язані з вашим товаром і брендом, в описі піна.
  • Надайте цінність. Користувачі Pinterest люблять контент, який пропонує їм щось цінне - чи то рецепт, чи то поради щодо стилю, чи то ідеї для дому. Подумайте, як ви можете запропонувати цінність своїй аудиторії.
  • Будьте послідовними. Регулярна публікація пінів допоможе вам постійно бути на виду.

Оптимізація пінів для SEO

Оптимізація ваших пінів для пошукових систем (SEO) важлива для залучення більшої кількості людей до вашого бренду на Pinterest. Ось кілька кроків для успішної SEO-оптимізації ваших пінів:

Ключові слова в описі піна

Використання ключових слів в описі піна допомагає Pinterest зрозуміти, що зображено на піні, і допомагає піну з'являтися у відповідних пошукових запитах. Подумайте, які ключові слова ваша цільова аудиторія може використовувати для пошуку контенту, подібного до вашого, і включіть ці ключові слова в описі піна.

Ключові слова в назві дошки

Аналогічно, використання ключових слів у назві дошки допомагає Pinterest зрозуміти, що міститься на дошці, і може допомогти дошці з'являтися в пошукових запитах. Ваша назва дошки має бути короткою, але описовою, і повинна містити ключові слова, пов'язані з контентом на дошці.

Посилання на ваш веб-сайт

Під час публікації пінів завжди включайте посилання на свій веб-сайт. Це не тільки збільшує трафік на ваш сайт, але також покращує SEO вашого сайту, оскільки Pinterest є високоякісним джерелом зворотних посилань.

Перехресне просування в інших соціальних мережах

Pinterest - чудове доповнення до вашої наявної соціальної медіа стратегії. Ось як ви можете використовувати Pinterest для посилення своєї присутності в інших соціальних мережах:

Поділіться своїми пінами в інших соціальних мережах

Коли ви створюєте відмінний контент для Pinterest, використовуйте його у всіх своїх соціальних мережах. Це може допомогти вам залучити нових підписників на Pinterest і збільшити охоплення свого контенту.

Використовуйте Pinterest для просування свого контенту в Instagram і Facebook

Навпаки, ви також можете використовувати Pinterest для просування свого контенту в Instagram і Facebook. Наприклад, ви можете публікувати свої фото з Instagram на Pinterest або використовувати Pinterest для збереження ідей для майбутніх публікацій в Instagram.

Експериментування з рекламою Pinterest

Як і на інших соціальних медіа платформах, на Pinterest є можливість розміщення платної реклами. Ось кілька порад щодо роботи з рекламою на Pinterest:

  • Таргетинг реклами

Pinterest надає безліч параметрів для таргетингу реклами, таких як інтереси, вік, місце розташування та інше. Використовуйте ці параметри, щоб переконатися, що ваша реклама досягає правильної аудиторії.

Параметри налаштування таргетингу в Pinterest:

- Таргетинг на аудиторію

Таргетинг за інтересами

Таргетинг за ключовими словами

Інші варіанти таргетингу реклами Pinterest

  • Різноманітність форматів реклами

На Pinterest є безліч різних форматів реклами, таких як стандартні піни, відеопіни, каруселі та інші. Експериментуйте з різними форматами, щоб побачити, які з них працюють найкраще для вашого бренду.

Приклади, як виглядає реклама у пошуку:

Приклади вигляду рекламних оголошень: 

Висновок

Насамкінець, можна з упевненістю заявити, що Pinterest є потужним інструментом для просування товарів і збільшення продажів. У світі, де візуальний контент стає все більш цінним, Pinterest пропонує унікальні можливості для брендів поширювати свої товари перед аудиторією, яка активно шукає натхнення та ідеї.

Створення бізнес-акаунта на Pinterest надає бренду безліч переваг, включно з доступом до важливих аналітичних інструментів, які допомагають в аналізі ефективності контенту. Чітке розуміння конкурентів і галузевих трендів забезпечує можливість створення унікального і привабливого контенту, який підхоплює користувачів і збільшує загальне охоплення бренду.

Використання ключових слів і хештегів допомагає оптимізувати піни для SEO, покращуючи видимість бренду і збільшуючи можливості для залучення нових підписників і клієнтів. Організація пінів на дошках і проведення перехресного просування з іншими соціальними мережами допомагає збільшувати охоплення і створює загальну маркетингову стратегію, яка працює синергічно на всіх платформах.

Можливості реклами на Pinterest пропонують ще одну можливість для брендів досягти більшої аудиторії та залучити нових клієнтів. Завдяки різним форматам реклами та можливостям таргетингу, бренди можуть експериментувати та знаходити найбільш ефективні стратегії, що збільшують трафік та продажі.

Всі ці фактори роблять Pinterest невід'ємною частиною маркетингової стратегії будь-якого бренду, який прагне розширити свою видимість в інтернеті та збільшити продажі. Використання Pinterest для просування товарів - це інвестиція в майбутнє вашого бізнесу.

1508