Цифровий живопис із Procreate: справа для професіоналів чи можливість для кожного?!

В еру новітніх технологій, бути митцем означає щоразу вдосконалюватися, розвиватися, дотримуватися певного стилю чи володіти декількома, щоразу опановувати нові навички. ШІ натупає на п’яти ілюстраторам…
Однак правда також у тому, що завдяки цим новітнім технологіям, ілюстратори можуть створювати щось кардинально інше, глобальніше, точніше. Наприклад, опанувати цифровий живопис на iPad із Procreate — растровим графічним редактором.
«Procreate — це програма для цифрового малювання, розроблена спеціально для iPad і Apple Pencil. Вона також доступна для iPhone під назвою Procreate Pocket. Компанія Savage Interactive, яка створила Procreate, активно взаємодіє зі спільнотою художників і радо відповідає на запитання та пропозиції від творчих людей у сфері комп’ютерної графіки (CG)», — уривок з передмови до посібника.
Вчити щось нове, особливо якщо це застосунки на ґаджетах — легше з помічниками. «Посібник для початківців з цифрового живопису в Procreate: Як малювати на iPad» — саме ним і є! З його допомогою ви зможете швидко й легко отримати базові знання. Завдяки зрозумілим покроковим інструкціям, практичним порадам і надихаючим прикладам, ви навчитеся створювати приголомшливі зображення, навіть якщо тільки починаєте свій шлях у малюванні.

Посібник розрахований на початківців у справі, це ідеальний старт для тих, хто хоче відкрити для себе можливості Procreate, провідного програмного забезпечення для художників.
Зокрема ви дізнаєтеся:
- як налаштувати програму для роботи (напр. жести);
- як працювати з шарами та кольором;
- як створювати жанрові пейзажі чи істот та ін.
Крім того, тут ви знайдете безліч посилань та ресурсів для подальшого професійного розвитку. А завдання та вправи допоможуть закріпити отримані знання.

У Procreate зручний й зрозумілий інтерфейс, а також комфортний функціонал, зокрема можна малювати як стилусом, так і лише пальцями. Якщо користувач працює зі стилусом, з’являється опція ігнорувати дотик пальців при малюванні. Панель інструментів залишається чутлива до рук, жести також чинні, але користувач уникає випадкових штрихів на полотні при дотику пальцями.
Книгу видали у видавництві 3dtotal Publishing. Вона є колективною працею, до якої долучилися професійні художники, що діляться своїм досвідом та техніками роботи в Procreate. Серед авторів: Макс Улічней, Сімона Грюневальд, Авелін Стокарт, Сем Нассур.

Українською вийде з друку (орієнтовно) у квітні 2025, проте передзамовити її ви можете вже! Також наголошуємо, що це перша книга серії і на майбутнє заплановано видання ще кількох у продовження теми. Слідкуйте за новинками Видавництва ArtHuss на сайті або в соціальних мережах!
P.S. книжка буде актуальна не лише для художників(-ниць), але й для письменників(-ниць), наприклад, ви зможете попрацювати над своїми персонажами чи всесвітом, про яких пишете. Так, ШІ може допомогти вам. Проте, який би конкретний запит ви йому не надавали, наприклад, створити персонажа якого ви уявили собі в голові, відтворити його досконало — неможливо. А ось намалювати його самотужки — цілком і точно! Випадок із життя.
- Купуйте книгу «Посібник для початківців з цифрового живопису в Procreate: Як малювати на iPad» на сайті Видавництва ArtHuss.
- Отримайте гарантовану знижку 15% на книги ArtHuss за промокодом cases