Головне про UNDERCONFERENCE #2

Креативний простір UNDERHUB знов запрошує на власну міні-конференцію! Цього разу ключові теми — PR, маркетинг та реклама. Ми підготували невеличкий матеріал з відповідями на головні питання конференції.

Що воно таке, та «міні-конференція»

Міні-конференція на відміну від просто конференції — це маленький, камерний формат, в якому все трошки «міні»:

  • Невеликий зал, а отже — невелика кількість офлайн-слухачів.
  • Короткі (по 30 хвилин) доповіді.
  • Загальна тривалість конференції — всього кілька годин.
  • Вартість в неї теж «міні» — лише 800 грн (а для тих, хто купує заздалегіть, взагалі 500 грн).

Разом із тим тут не буде паперових кульочків, флаєрів, сувенірів від спонсорів. Суто контент.


Про що буде конференція

Кожного разу тема в UNDERCONFERENCE нова. Цього разу — маркетинг, PR та реклама. Коротше, різні шляхи комунікації компанії з клієнтами, позиціонування та формування іміджу.

Кому це буде цікаво

Радше за все, міні-конференція буде цікава тим, в кого є власний бізнес, хто є менеджером, працює в відділі маркетингу, PR, HR або відповідає за продажі.

Звісно, конференція буде цікава фахівцям за профілями маркетингу, реклами та PR та тим, хто саме вивчає ці теми.

Хто буде спікерами цього разу і що цікавого вони розкажуть

Як завжди, ми запрошуємо в якості доповідачів тих, хто має досвід, кому є про що розповісти. От наприклад, всі, певно, пам’ятають кейс, коли MOYO випадково відпустив ноутбук за 10% вартості? Потім був з цього приводу галас, але закінчилось все добре. Як це вийшло і що робити за подібних обставин буде розповідати Олег Любарець, фахівець MOYO з цифрового маркетингу.

А бачили, як помітно змінилась комунікація в «Люксоптики»? Певно, ви здогадались, що це бренд вчився спілкуватись із молоддю! Чи добре в них це вийшло (спойлер: так) і як повторити успіх, розкаже Віолета Титаренко, маркетинг-директор бренду.

Ще тут буде дебютна доповідь від Валерії Яковенко, яку ми тут із гордістю називаємо власним арт-директором, а до того вона рулила Fedoriv HUB.

І це не все! Будуть ще — Тетяна Бєлова з страхової компанії «ARX», Юлія Соловей з Gres Todorchuk PR, Костянтин Калюкін з UAMASTER Digital Agency та Дарця Капля SPN Communications Ukraine.

А модерувати буде все Віталій Георгієв з UDAC. Тож якісні питання та чіткий графік конференції гарантовано.

Головні причини відвідати конференцію

  • Звісно, спікери та програма.
  • Приваблива вартість.
  • Запис всіх лекцій ви отримаєте на додачу до відвідування.

Можна буде познайомитись з цікавими фахівцями та з іншими гостями конференції. Як шукаєте підрядника для проектів за фахом конференції — чудова можливість наживо поспілкуватись з ними.

Ех! В мене не виходить, а так хотілось…

Отже, якщо ви хочете послухати конференцію, але не виходить, тому що у вас [вставити поважну причину, накшталт — відпустка, відрядження, ви захворіли, хтось інший захворів, ви з іншого міста, ви у іншому місті, саме в цей час вам не зручно, ви соромитесь сторонніх] — не засмучуйтесь!

Ми придумали, як вирішити цю проблему! Все що вам необхідно — придбати онлайн-трансляцію в нашій медіатеці, і ви зможете дивитись конференцію онлайн або в записі, в зручний для вас час, скільки завгодно разів. Клас?

1207