Корисні ресурси для початківця у SMM: книги, подкасти, курси

Ні для кого не секрет, що сфера SMM у наш час користується шаленою популярністю. Охочих розвиватися та працювати у цій галузі стає дедалі більше. І часто перед молодими спеціалістами постає питання: «Де я можу отримати дійсно якісні знання?».

Зверніть увагу, ми не будемо зараз рекламувати курси за всі гроші світу, тому не лякайтесь.

Зараз в інтернеті є чимало корисних ресурсів, які допоможуть вам дізнатись багато нового та цікавого з маркетингу у соціальних мережах. І, звісно, не потрібно забувати про вічну класику — книги. Ми зібрали для вас різноманітні джерела, тож читайте та зберігайте собі.

*Рекомендуємо не просто дивитись відео, слухати лекцію чи читати книгу, а й занотовувати інформацію для кращого запам’ятовування.

1. YouTube-канал «Creative Practice»

Це безкоштовний канал, у якому зібрані відеолекції на різноманітні теми зі сфери креативних індустрій. Хочете дізнатись про стратегію, дизайн, комунікації, копірайтинг чи соціальні мережі? Тоді вам точно треба звернути увагу на цей ютуб-канал.

Перевагою є те, що досвідчені експерти не лише розповідають теорію, але й діляться у відео своїм досвідом та пояснюють на прикладах.

2. Курс «SMM-спеціаліст» від WebPromoExperts

На курсі ви опануєте з нуля перспективну digital-професію і дізнаєтеся, які навички потрібні, щоб вас захотіли взяти на роботу. Якщо у вас немає власного проєкту, для навчання вам видадуть реальний, що дозволить глибинно пропрацювати завдання.

Після проходження працювати з профільними інструментами, оцінювати ефективність каналів просування, швидко стартувати в професії та презентувати себе в якості експерта.

3. Книга «Королі соціальних мереж» Дениса Каплунова

Як вже зазначили на початку, не треба забувати про вічне джерело знань — книги. Якщо ви початківець у сфері SMM, то зможете отримати із книги Дениса Каплунова хорошу базу та трішки більше. Навіть сама назва вже говорить про те, що про соціальні мережі мови буде йти багато.

Дізнаєтесь, як просувати власний бізнес або ж особистий бренд через різноманітні інтернет-платформи, прочитаєте про інструменти маркетингу в соціальних мережах та інше.

4. Освітній серіал «SMM-спеціаліст» від Дія.Освіта

Ви захотіли працювати у сфері SMM, але зовсім нічого в цьому не тямите та не можете зрозуміти, чи буде вам це цікаво? Освітній серіал від Дія.Освіта допоможе вам зрозуміти найелементарнішу базу зі сфери маркетингу у соціальних мережах.

До речі, у них є також освітні серіали про інші професії у діджитал. Лекції є доволі короткими, тож прослухати їх можна навіть за один вечір. А в кінці ви ще зможете пройти тест, аби перевірити власні знання. Чудовий ресурс, якщо ви лише починаєте занурюватись в SMM.

5. Курс «Instagram для бізнесу» від WebPromo Experts

Якщо ви давно мріяли відкрити власний онлайн-бізнес, проте не знали з чого почати і як грамотно його просувати в соцмережах — цей курс для вас.

На курсі ви зрозумієте, як працювати зі своєю цільовою аудиторією, як генерувати якісний контент, запускати таргетовану рекламу і примножувати власні прибутки.

6. Блог від The Instapreneurs

Мабуть, усі чули про їх лекції, але хочемо звернути вашу увагу також і на блог. У ньому зібрані цікаві статті не лише про СММ, а й окремо про копірайтинг, маркетинг, кар’єру, дизайн та інше.

Читаючи інформацію, ви ще й отримаєте естетичну насолоду, бо матеріали оформлені візуально привабливо та гарно.

7. Kukurudza SMM

Ну і наостанок кидаю канал, про який знає чи не кожен сммник. Для початківця він стане справжньою знахідкою. Тут зібрані різноманітні лайфхаки, поради, корисна інформація, актуальні тренди, фони для сторіс та навіть вакансії зможете для себе знайти. А ще раджу почитати статті на їхньому сайті. Теж цікаво та точно допоможе зрозуміти вам ті чи інші речі у сфері SMM краще.

Звичайно, ресурсів про маркетинг та соціальні мережі ще дуже багато, адже ці сфери постійно розвиваються і, відповідно, з’являються нові спеціалісти, канали, книги та сайти. Читайте, дивіться, дізнавайтесь нове, вірте в себе та досягайте своїх цілей.

1111