Олена Карабутова, HR-директор Gagarin studio: про підвищення кваліфікації фахівців та освітню платформу Creative Practice

Ми продовжуємо спілкуватись з експертами освітньої платформи, щоб дізнатись їх думку про сучасну освіту. Цього разу ми зустрілись з Оленой Карабутовою, HR-директором Gagarin studio.

Чому Gagarin Studio вирішили долучитись до проекту Creative Practice?

Ми працюємо, щоб зробити цей світ красивішим. Як би промовисто не лунало, саме така думка закладена у місію нашої компанії. Адже ми створюємо логотипи, які потім бачимо навколо себе, ті упаковки, які обираємо на полицях магазинів, ті сайти, якими користуємося. І для нас принципово важливо, щоб все це було створено класно, якісно, практично і красиво! Приєднуючись до проекту Creative Practice, ми прагнемо виховувати фахівців, які допоможуть нам в досягненні цієї мети.

Важливо ще те, що проект співзвучний з нашими принципами роботи: ми брендингова студія, що працює в режимі онлайн, і платформа спрямована на навчання в такому ж режимі. Ми, як і Creative Practice, не замкнені у межах одного міста... і навіть країни!

І, звичайно ж, як HR-менеджер, я не можу не сказати про те, що участю в проекті ми даємо можливість талановитим креативним хлопцям та дівчатам приєднатися до класної команди Gagarin!

На вашу думку, навіщо потрібна освітня платформа Creative Practice? Адже освітніх проектів досить багато.

Є величезна кількість онлайн- і офлайн-курсів, вебінарів, інститутів та інших джерел інформації. Тобто ми не відчуваємо інформаційного голоду. Однак не так багато дійсно корисних, а головне — практичних ресурсів для майбутніх фахівців або тих, хто хоче підвищити кваліфікацію.

Я вважаю, що освітня платформа Creative Practice повинна бути саме такою. Її учасники зможуть не тільки здобувати теоретичну інформацію про те, що і як робити технічно. Вони отримають можливість спілкуватися, мати зворотний зв'язок від справжніх фахівців у цій сфері, які вже вибудували успішний бізнес, набили свої шишки і пройшлися не по одному ряду «грабель». Практичний досвід безцінний, і саме його отримають учасники цього проекту.

Впевнена, що багато хто, прийшовши на перше робоче місце після ВНЗ, чув фразу типу: «Пам'ятаєш, чому тебе вчили в універі? А тепер забудь!»

І знову починався процес навчання, практично з нуля. Адже було? 

Так ось робота з Creative Practice допоможе захистити новоспечених співробітників від таких ситуацій. Платформа допоможе підготувати майбутніх фахівців саме до тих ситуацій і завдань, з якими їм потім доведеться стикатися на практиці.

Як би ви сформулювали завдання проекту?

Поділитися з фахівцями максимально якісною, корисною і необхідною на практиці інформацією. Підготувати їх до роботи з реальними проектами та замовниками.

Як ви будете оцінювати те, що проект відбувся?

Якщо наша команда поповниться випускником проекту, якщо інші початківці зможуть знайти перспективні робочі місця. Цілком може бути, що хтось із них створить своє креативне агентство і складе нам конкуренцію.

Загалом, я впевнена, марно час не витратить ніхто. 

Дізнатися більше про проект Creative Practice: www.creativepractice.com.ua

1906