Поезія креаторів. Якою вийшла збірка віршів «Кімнатна температура» Олега Киселиці

12 вересня в Києві на Літературному Куражі презентували збірку поезії «Кімнатна температура» Олега Киселиці, креативного партнера Nebo ideas agency. Вона включає в себе вірші трьома мовами, написані протягом п’яти років.

Редакція CASES отримала власний примірник збірки, почитала вірші і перевірила кімнатну температуру.

Хто такий Олег Киселиця

Олег — креативний партнер в агенції Nebo ideas agency. Він працював з Procter&Gamble, Mondelez, Bayadera Group, Beer Point, КЮЗ, ПУМБ, АВК, Lesaffre.

Має більше 100 нагород, серед яких Effie (Grand Prix, 5 Gold), Eurobest, Golden Drum, KIAF, ADC Ukraine, White Square. 

Олег Киселиця

Як виникла ідея створити цю збірку

Олег і раніше писав вірші, але у форматі збірки вони не публікувались.

«Протягом 5 років наш креативний партнер Олег Киселиця створював глибоку поезію, але ділився цим тільки в Facebook.

Хоч паперові книги швидко відходять на задній план — а особливо це стосується поезії — було вирішено перетворити збірник в функціональний елемент інтер'єру і впровадити капіляр термометра в корінець книги. Тепер, коли книга стоїть на полиці, вона приносить користь, а не тільки збирає пил.

Наша команда вирішила самостійно реалізувати проєкт книги: розробити її айдентику, виробити збірник безпосередньо в друкарні, відвезти термометри в Полтавську область на приладобудівний завод, щоб там закріпили капіляри термометра особливим чином і вони показували справжню температуру» — розповідає команда Nebo ideas agency.

В книзі представлені вірші трьома мовами

Олег пише вірші українською, англійською та російською. А взагалі, структура збірки така:

  • Вірші російською
  • Вірші українською
  • Вірші англійською
  • Вірші короткі
  • Вірш останній

Так а вірші хороші?

Поезія — штука індивідуальна і часто емоційно інтимна. Тож ми свідомо уникаємо оцінки, просто пропонуємо до уваги один з віршів автора, що увійшов до збірки.

Дизайн книги

Дизайн книги створило Nebo ideas agency, а редакцією займався сервіс Correctarium. Як зазначає агенція, вони вирішили «обіграти» в дизайні книги назву «Кімнатна температура». Тому, у корінці збірки з'явився капіляр термометра. За рахунок ліній дизайнерам агенції вдалося створити простий і зрозумілий візуальний стиль, а в кожній геометричній формі простежуються кути і стіни кімнати.

180 днів зайняв процес реалізації проєкту — з моменту ідеї до друкованого тиражу і презентації книги в рамках Літературного Куражу.

Дизайн проєкту проявився в різних каналах, починаючи з соціальних мереж і закінчуючи зовнішньою рекламою. «До виходу збірки ми розкидали по культовим місцях Києва плакати. Вірші на них мають відсилання до своїх локацій: біля бібліотеки Вернадського поклеїли вірш про бібліотеки, а біля майданчика Puma — про баскетбол» — поділилася Ольга Нестеренко, керуючий партнер Nebo ideas agency на своїй Facebook-сторінці.

Наклад у книги обмежений

Наклад збірки — близько 100 примірників, але особливість цього тиражу в одній книзі. За тиждень до презентації автор об'їхав київських поетів, серед яких були Коля Кулинич, Олег Теплих, Тата Кеплер, Саша Лавренчук, Соня Сотник та інші.

Всі вони залишили дані своєї кімнатної температури в окремому примірнику книги.

Де придбати

Збірку поезії «Кімнатна температура» можна придбати в книжковому корнері The Naked Room.

·
2287
·
super 1