Понеділок починається в п'ятницю


Кінотеатр - особливий вид бізнесу. Навіть "робочі" дні тижня тут, можна сказати, зміщені. Адже саме на вікенди припадають прем'єри фільмів і мультфільмів.

Вихідні - це дні, коли ми особливо прагнемо комфорту і приємних емоцій.

Чому ми пропонуємо проводити вільний час в мережі кінотеатрів Wizoria?


Комфорт

Кінотеатри мережі Wizoria відрізняються комфортністю залів. Гості проводять півтори - дві години за переглядом фільму, тому в пріоритеті- зручність умов перегляду фільмів.

Ми встановили в залі кращі крісла одного з провідних світових виробників, та сучасне обладнання для кінопоказу, яке забезпечує винятковий звук і візуальну демонстрацію.

Якість

Можна придбати для домашнього перегляду фільмів телевізор і в 90 дюймів, але він буде поступатися в розмірах екрану в кінотеатрах, середня діагональ якого стартує від 1062 дюйма. Те ж саме і з аудіосистемою, яка не забезпечить об'ємний звук, яким ви насолоджуєтеся в кінотеатрах.

Емоційність

При перегляді одного фільму група абсолютно різних і не знайомих людей об'єднується єдиними кіноемоціями. Більшість гостей відзначають, що відбувається певне перезавантаження за рахунок емоційної залученості.


Власний простір

Тут ви зосереджені тільки на фільмі. Вдома навколо нас маса речей, на які відволікаємося. Коли ми в кіно, поруч немає ніяких перешкод, тому ми сфокусовані на сюжеті.

Єдине, на що ми можемо переключити увагу, - телефон.

Але найчастіше бажання оновлювати стрічку соціальних мереж і не виникає.

Більш того, щоб насолодитися атмосферою дійства на великому екрані, ми відповідаємо коротко на всі дзвінки:

«Я в кіно!»

гості мережі Wizoria

Незалежно від дня тижня чекаємо всіх wідчути більше в кінозалах Wizoria.

1376