Рекламні інновації 2023: YouTube Shorts і за його межами

На початку травня 2023 року Google опублікував новину, яка може кардинально змінити підходи до просування брендів у короткометражному відео форматі. У статті обговорюються нові можливості для підвищення впізнаваності бренду за допомогою реклами YouTube Shorts. Це оновлення розширює можливості кампаній по охопленню відео і YouTube Select, дозволяючи брендам з'являтися поруч з популярними короткометражками і даючи нові можливості для підвищення ефективності своїх рекламних кампаній.

Останнім часом YouTube Shorts стає справжнім проривом у сфері короткометражного контенту. Це багате полотно для будь-якого типу контенту, від музики до навчальних відео, і саме тут поп-культура зустрічається із самовираженням.

Щодо нового типу відеооголошення, повністю імерсивні та вставлені між органічним короткометражним контентом, дають змогу охопити активну аудиторію YouTube і збільшити впізнаваність бренду. Нижче навели приклади компаній, які успішно використовувала YouTube In-Stream, In-Feed і Shorts для підвищення впізнаваності та впливу бренду:

Спеціальні інструменти налаштування кампанії YouTube забезпечують автоматичну адаптацію та оптимізацію вашого відео для вертикального екрану. Це універсальне рішення для коротких відеооголошень, придатне для різних платформ, включно з Reels, TikTok і YouTube Shorts. При цьому важливо враховувати специфіку кожної платформи, щоб успішно завершити рекламу.

При цьому кожна платформа має свою унікальну аудиторію та особливості, які необхідно враховувати при створенні та розміщенні рекламних відео. Креативність і гнучкість - ось ключові компоненти успішної маркетингової стратегії в сучасних умовах.

Приклади реклами у Instagram Reels:

Приклади реклами у TikTok:

У нашій компанії ми активно вивчаємо і тестуємо ці нові підходи в рекламі для наших клієнтів. Ми аналізуємо різні географічні ринки, щоб визначити, які стратегії найбільш ефективні для кожного з них. На прикладі YouTube Shorts ми бачимо, як важливо бути гнучким і готовим до змін у динамічному світі медіа.

Чекайте на кейс-стаді, де ми детально розповімо про наш досвід використання короткометражних відео в рекламі. Ми віримо, що короткі відеооб'яви стануть невід'ємною частиною рекламних стратегій у найближчому майбутньому. Вони пропонують унікальну можливість для брендів взаємодіяти з аудиторією більш інтерактивно та органічно.

У нашому агентстві ми готові допомогти вам знайти найбільш ефективні та інноваційні способи використання коротких відео для просування вашого бренду. Ми продовжуємо тестувати й оптимізувати наші методи, щоб забезпечити максимальний ROI для наших клієнтів.

Залишайтеся з нами, щоб дізнатися більше про можливості короткометражних відео у світі реклами. Ми гарантуємо, що ця еволюція буде цікавою та корисною для вашого бізнесу.

1627