Що таке аерографія

Аерографія - це унікальна техніка в сучасному мистецтві. Відносно ця техніка з’явилась не так вже давно. Хибно думати, що аерографія використовується лише для нанесення малюнку на автомобілі. Її можливості безмежні. В якості інструмента використовується аерограф. На цей час ця техніка дуже розвинена і кількість матеріалів велика. Основою для Airbrushing є рідка фарба, що розпилюється на поверхню за рахунок стислого повітря. Від себе хочу зазначити, що через свій стрімкий розвиток з’явилось дуже багато матеріалів, фарб та різних видів аерографів і додаткових приладів. Для якісного результату треба вмiти обирати і матеріали, і самі аерографи. При роботі в техніці Airbrushing або Air- Spray підходять різноманітні фарби. Це можуть бути художні акварелі, акріли, автомобільні базові фарби, фарби Candy. Від поверхні і правильно обраної технології залежить кінцевий результат.

Унікальністю аерографії є можливість створювати дуже вражаючi реалістичнi зображення, їх тональні переходи та градації, створення фантастичного земного світу та космосу.

Взагалі якість та складність, реалістичність та поліхромність малюнку залежать від майстерності, таланту і фантазії самого художника. Аерографію можливо досконало використовувати при володінні навичками академічного малюнку та живопису. Майстерність художника залежить від здатності аналізувати та пізнавати оточуючий світ, від розуміння простору та об’єму, знання походження світла та кольору. Треба мати і талант, і бажання творити, прикладати до цього багато зусилль та велика самовіддача.

Аерографія є не тільки творчим захопленням. Через те, що Airbrushing активно використовується на автомобілях – це є можливістю високого заробітку. На цей час цікавими на авто є різноманітні символи, абстракції, природні стихії, світ тварин і фауни, міфологічні мотиви та патріотичні теми – все це підкреслює стиль авто, його форму і надає індивідуальності. Таким чином, якісна аерографія завжди є дорогою прикрасою, перлиною автотюнінга.  


3994