Тренди брендового фотомистецтва першої половини 2021 року

Фотомистецтво перебуває в постійному розвитку, тож перед тим як почати працювати з новим клієнтом, ми в NGN.agency детально вивчаємо фототренди продукту й робимо повний аналіз. Бути у курсі всього нового – то велика сила для креаторів. Провівши аналіз фототрендів першої половини 2021 року, ми виділили для вас основні категорії та покажемо їх на власних прикладах.

Фото продуктів

Всі бренди, звісно, хочуть робити акцент саме на своєму продукті. Зараз головне – не просто показати продукт, а зацікавити своєю подачею і креативною ідеєю.

Предметне знімання, або flat lay

Flat Lay – фото предметів, розкладених на рівній поверхні, що зроблене зверху. По суті, це різновид предметної фотографії, який можна використовувати для будь-якої сфери.

Food-зйомка

Фото їжі – основа контенту соцмереж гравців ринку HoReCa. Без знімків не обходяться кафе, кондитерські, бургерні, пекарні, сервіси доставляння їжі, виробники продуктів харчування – навіть соусів і спецій. Напевно, один із найпопулярніших та найскладніших на цей час видів фотографування.

Окремою категорією виділяємо food minimalism. Лаконічні фото без зайвих деталей, з акцентом на продукт.

Люди

Хто, як не люди, покаже, як взаємодіяти з продуктом. Головне – роблячи фото для брендів з людьми, не втратити акценту на самому продукті.


Тренди дуже швидко змінюються. Ми ж відчуваємо це на інтуїтивному рівні!

креативна команда NGN.agency.

Тренди у фотомистецтві показують, що сьогодні дійсно важливо для брендів та їхньої аудиторії. У 2021 році технології продовжують розвиватися. Рутинні завдання стають менш часозатратними для креаторів завдяки сучасним інструментам. Головне – встигати за трендами тут і зараз!

Stay tuned
NGN. Driving your business

2651