Встановлення After Effects

У цьому матеріалі ми розглянемо процес установки Adobe After Effects. У ньому немає нічого складного, просто треба врахувати деякі нюанси.

Важливе попередження: ми рекомендуємо користуватися платною версією After Effects. По-перше, це справедливо, а по-друге, це вбереже вас від ризику підхопити вірус або втратити дані. After Effects поширюється в пакеті Creative Cloud, і коштує передплата не так вже й дорого — у порівнянні з вартістю декількох чашок кави.

Де завантажити After Effects

Щоб завантажити After Effects, перейдіть на сторінку Adobe: https://www.adobe.com/ua/products/aftereffects.html

Вам буде запропоновано два варіанти: тільки After Effects за 20,99 долара на місяць або повний пакет Creative Cloude за 52,99 (а на перший місяць навіть 29,99). Тут вже вирішуйте самі, але якщо ви плануєте користуватися хоча б ще однією програмою Adobe (наприклад, Photoshop), то вам буде вигідніше відразу підписатися на весь пакет.

Після цього вам потрібно увійти або зареєструвати обліковий запис Adobe і вказати дані платіжної карти. Гроші спишуться не відразу, а через 7 днів — у вас є тиждень, щоб спробувати програму безкоштовно.

Після цього почнеться установка. Зазвичай вона займає декілька хвилин.

Вибір мови інтерфейсу

За замовчуванням встановлюється мовна версія Adobe Effects, що відповідає мові операційної системи. Якщо у вас операційна система українською, Adobe Effects теж буде українською.

Але ми рекомендуємо відразу змінити мову інтерфейсу на англійську. Може здатися, що з українським інтерфейсом працювати простіше, особливо якщо ви новачок або не дуже добре знаєте англійську. Але коли ви глибше поринете у сферу моушн-дизайну, ви виявите, що в професійному середовищі часто використовуються саме англійські терміни. І якщо вам знадобиться знайти інформацію в інтернеті, англійською це буде зробити простіше.

Щоб змінити мову інтерфейсу Adobe Effects, треба відкрити Creative Cloud — через інтерфейс самого Adobe Effects це зробити не можна. Creative Cloud автоматично встановлюється при першій установці Adobe Effects, так що просто знайдіть його іконку на робочому столі. Коли додаток відкриється, натисніть на значок облікового запису в правому верхньому кутку та оберіть «Параметри».

У вікні, що відкрилося, перейдіть у вкладку «Програми» та оберіть мову установки за замовчуванням English (International).

Зміни активуються одразу для всіх нових додатків. Але After Effects ми вже встановили, тому його доведеться перевстановити. Для цього в списку додатків Creative Cloude його треба спочатку видалити, а потім встановити заново.

Після цього ви отримаєте After Effeсts з англійським інтерфейсом.

Як скасувати платну підписку

Відмовитися від платної підписки на After Effects можна в будь-який момент, але майте на увазі, що якщо ви підписані на річний пакет і вирішите відмовитися від нього на початку року, з вас спишуть штраф, який можна порівняти з вартістю підписки за кілька місяців. Можна спробувати домовитися зі службою підтримки, щоб штраф не списували, але для цього доведеться навести поважні причини.

Якщо ви все-таки вирішили відмовитися від підписки, це можна зробити в особистому кабінеті Adobe на сторінці https://account.adobe.com/plans/. Для цього в розділі «Мої плани» оберіть «Керування планом».

І натисніть «Скасувати план».

Вам доведеться пройти декілька кроків, де вас запитають, чи дійсно ви більше не хочете користуватися After Effects, чому не хочете та чи не погодитеся обрати інші пакети — але зрештою підписку скасують.

Який комп'ютер потрібен для роботи з After Effects

Щоб працювати з After Effects було комфортно, вам потрібен комп'ютер з такими параметрами:

Windows

 • Багатоядерний процесор Intel з підтримкою 64-розрядних обчислень
 • Microsoft Windows 10 (64-розрядна)
 • Щонайменше 16 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 32 ГБ)
 • 2 ГБ відеопам'яті графічного процесора
 • 5 ГБ вільного простору на жорсткому диску і ще 1-2 ГБ на час установки
 • Додатковий дисковий простір для кешу диска (рекомендується 10 ГБ)
 • Монітор з роздільною здатністю щонайменше 1280x1080

Також рекомендується встановити драйвер NVIDIA 451.77 або пізнішу версію. У ранніх версіях драйвера виявлені неполадки, які спричиняють збої в роботі.

macOS

 • Багатоядерний процесор Intel з підтримкою 64-розрядних обчислень
 • macOS версії 10.14 або новіше. macOS Big Sur підтримується в After Effects версії 17.5.1
 • Щонайменше 16 ГБ оперативної пам'яті (рекомендується 32 ГБ)
 • 2 ГБ відеопам'яті графічного процесора
 • 6 ГБ вільного простору на жорсткому диску і ще 1-2 ГБ на час установки
 • Додатковий дисковий простір для кешу диска (рекомендується 10 ГБ)
 • Монітор з роздільною здатністю щонайменше 1440x900
5
9475