Як управляти роботою фахівців сфери digital?

Digital-сфера наповнена творчістю і креативністю, відповідно її працівники часто літають в хмарах і багато фантазують. Але замовникам важливий результат, а його можна домогтися лише при системній роботі. Як проконтролювати роботу фахівців і залишитися в хороших відносинах - розповідаємо нижче.

Якісно виконана робота складається з двох частин: відповідальність і працьовитість фахівця і чітко сформульовані завдання від замовника. Щоб мати можливість простежувати швидкість виконання завдань, слід використовувати сервіси.

Розповімо про декілька, з яким працювали/працюємо в Shapoval Agency.

Управління командою

Trello

Зручно ставити завдання співробітникам по проєктам на інтуїтивній дошці та стежити, на якому етапі виконання вони сьогодні. Є можливість створювати to-do листи, виставляти пріоритети. Дуже добре підходить для невеликих команд.

Planfix

Програма, яка допомагає не тільки організувати спільну роботу людей і управляти нею, але дозволяти клієнтам показувати процес закриття завдань. Великий плюс — це інтеграція c Telegram.

Контроль робочого часу

Yaware

Дізнайтеся, як проходить робочий день ваших співробітників і скільки насправді часу вони приділяють роботі. Програма покаже:

  • час початку і закінчення роботи;
  • запізнення і відходи раніше покладеного;
  • відсутності співробітників на робочих місцях і їх причину: нарада, зустріч або перекури та обід;
  • фактично відпрацьовану кількість годин;
  • робить скріни.

Планування проєктів та завдань

Часто власники бізнесів до кінця не розуміють користь маркетологів, чим вони займаються і навіщо їх наймати на роботу. Робота з контентом іноді вимагає багато витрат у вигляді часу, сил і грошей, але результат ми отримуємо через деякий час. Це можна сприймати як забіг на довгу дистанцію. Як все-таки зрозуміти, чим займається ваш маркетолог?

Для цього завдання ми використовуємо MindMap`и.

MindMap — це діаграма зв'язків, метод структурування інформації для цілісної картини проєкту, завдання або ситуації.

Завдяки структурованому документу, замовник бачить початок шляху проєкту і його розвиток. Він може вносити корективи, щось доповнити або зовсім видалити. У маркетингу часто використовується горизонтальний майнд МЕП. Виглядає як скелет риби, який має основну лінію і багато відгалужень.

Наприклад, план за проєктом на місяць може виглядати наступним чином:

Завдяки структурі, клієнт бачить план розвитку, що робить команда і для чого. Головне питання, яке варто ставити при складанні інтелектуальної карти — «щоб що?».

Нижче ми підготували кілька онлайн-майд мепов, які з легкістю впораються зі складанням документа.

MindMaster

Онлайн-сервіс для складання інтелектуальних карт, який дозволяє користувачам візуалізувати, ділитися і представляти свої думки через Інтернет.

Miro

Онлайн-простір для планування проєкту, в яке можна додавати зображення, документи формату PDF, Google Docs. Також можна малювати, писати, клеїти стікери. Є можливість працювати з колегами з усього світу.

XMind

Desktop-додаток, в якому можна створювати інтелектуальні карти. Особливість ресурсу полягає в тому, що можна працювати одночасно з колегами над проєктом, має найрізноманітніші теми мепов і є можливість кастомизувати будь-яку деталь. XMind можна встановити як на ПК різних програмних забезпечень, так і телефон.

Використовуйте наші рекомендації та отримуйте результат вже в перший місяць роботи.

Отримайте консультацію з маркетингу від фахівців Shapoval Agency. Заповніть форму на сайті

3766