Як виділитися в соцмережах США та Канади?

Соцмережі зараз переповнені повідомленнями. Щоб виділитися, недостатньо просто там бути. Головне – це привернути увагу людей і зробити так, щоб ваші пости їм запам'яталися.

Забудьте про рекламу, що летить на всіх підряд. Краще створюйте контент, який буде цікавий саме вашій аудиторії.

В нашій статті ми розкажемо, як це зробити. Ми проаналізуємо популярні соцмережі в США та Канаді, покажемо, як залучати людей, поділимося прикладами вдалих кампаній і дамо поради зі створення класного контенту.

Аналіз популярних платформ соціальних медіа в США та Канаді

Подивимось на соціальні мережі в США та Канаді, і ви побачите цілий світ можливостей для тих, хто знає, як їх використати. Тут кожна платформа має свою аудиторію та свої особливості. Це як велике поле для експериментів із різними способами досягнення своєї аудиторії.

Динаміка соціальних мереж у Північній Америці

У США Facebook залишається гігантом, охоплюючи значну частку інтернет-користувачів із проникненням 75.3%. Ця платформа є незамінним інструментом для маркетологів, які прагнуть звернутися до широкого кола аудиторії. Instagram, з його візуально привабливим контентом і базою користувачів в 63.9%, продовжує бути міцною платформою для розповідей брендів і співпраці з інфлюєнсерами.

Тим часом TikTok стрімко набирає популярності, захоплюючи 50.2% інтернет-користувачів, особливо серед підлітків та молоді, що робить його плідним полем для вірусних маркетингових кампаній та креативного контенту.

Найпопулярніші соціальні мережі в США за березень 2024

Канадська соціальна медіа сцена має свою унікальну динаміку. Facebook домінує як платформа вибору, із володінням облікових записів серед 45.91% інтернет-користувачів, підкреслюючи його всюдисущий вплив серед різних вікових груп.

Pinterest постає як значний гравець, забезпечуючи 25.12% всіх візитів канадських користувачів соціальних медіа, підкреслюючи його роль у стимулюванні інспірації та відкриття продуктів та ідей. X (раніше Twitter) також підтримує міцну присутність, становлячи 12.4% візитів на сайти соціальних медіа, що свідчить про його значення для миттєвого залучення та поширення новин.

Провідні веб-сайти соціальних мереж у Канаді в лютому 2024 року за часткою відвідувань

Ландшафт доповнюється платформами, як-от YouTube, який командує значним часом щомісячного використання серед канадців, підтверджуючи привабливість платформи для споживання відеоконтенту та залучення інфлюенсерів. Instagram та WhatsApp також показують міцну залученість, із великою кількістю облікових записів та щомісячним використанням, вказуючи на їхню роль у візуальному оповіданні та комунікації відповідно.

Маркетологам, які прагнуть ефективно використовувати цей ландшафт, потрібно розглядати унікальні характеристики кожної платформи та переваги її аудиторії. Велике охоплення Facebook в обох країнах робить його універсальним інструментом для широкомасштабних кампаній, тоді як Instagram та TikTok пропонують креативні можливості для візуально привабливого та трендового контенту. Роль Pinterest у відкритті та надиханні відкриває можливості для нішевого маркетингу та цільових кампаній, особливо для продуктів та ідей, які резонують візуально.

Стратегії залучення аудиторії в соціальних медіа

Стратегії залучення аудиторії в соціальних медіа в США та Канаді можуть відрізнятися від тих, що використовуються в Україні, з огляду на культурні, демографічні та технологічні особливості. Розглянемо ключові стратегії, які допомагають залучати аудиторію ефективно в цих країнах.

Аналіз контенту: відмінності між США, Канадою та Україною

Контент у США та Канаді часто зосереджений на локальних подіях, святах та традиціях, які можуть не мати такого резонансу в Україні. Наприклад, події, як День подяки або Чорна п'ятниця, мають велике значення та широко відзначаються в Північній Америці, відіграючи ключову роль у маркетингових кампаніях.

Англійська мова, з її регіональними відмінностями та сленгом, створює унікальний контентовий ландшафт. Використання місцевого сленгу та виразів робить комунікацію більш автентичною для місцевої аудиторії в США та Канаді.

Рекламні закони та правила використання соціальних медіа варіюються від країни до країни. В США та Канаді існують строгі правила щодо розкриття інформації при співпраці з інфлюенсерами, чого може не бути в Україні.

Стратегії залучення аудиторії

Урахування індивідуальних інтересів і вподобань користувачів є ключем. Створення контенту, який резонує з особистим досвідом аудиторії, збільшує ймовірність його сприйняття та взаємодії.

https://www.instagram.com/p/C5EFR7iLNpx/

Залучаючі зображення, відео та інфографіки особливо ефективні в США та Канаді. Люди люблять контент, який легко сприймати, і візуальний контент допомагає в цьому.

Співпраця з інфлюєнсерами, особливо тими, хто має високу віддачу серед цільової аудиторії, може значно підвищити охоплення та залученість. У США та Канаді є велика кількість інфлюєнсерів на будь-який смак.

Квізи, опитування, ігри та інші форми інтерактивного контенту допомагають зберегти увагу аудиторії та спонукати до взаємодії.

Надання користувачам майданчика для обміну думками та ідеями сприяє формуванню міцної онлайн-спільноти. В США та Канаді велика увага приділяється спільнотам, де люди можуть знайти однодумців.

Пропозиція контенту, який доступний лише певній частині аудиторії (наприклад, через підписку), може стимулювати залучення та почуття ексклюзивності.

Залучення аудиторії на основі аналізу даних допомагає зрозуміти, які типи контенту найбільше цікавлять вашу аудиторію. Це дає можливість оптимізувати стратегії залучення для кращих результатів.

Кейси успішних соціальних медіакампаній

Розгляньмо декілька кейсів, які виділяються своєю унікальністю та досягненнями у соціальних медіа, зосередившись на прикладах з США та Канади.

Warby Parker

Warby Parker, американський бренд окулярів, запустив кампанію #WarbyHomeTryOn, яка дозволяла клієнтам ділитися своїми фото в окулярах, отриманих через програму домашнього примірювання. Ця ініціатива сприяла створенню сильної онлайн-спільноти та підвищила лояльність клієнтів.

Glossier

Glossier, американський бренд косметики, виріс із блогу засновниці Емілі Вайс в потужний бренд, що повністю побудований на принципах спілкування зі споживачами через соціальні мережі. Вони створюють контент, який спонукає до діалогу, залучаючи своїх підписників до обговорення продуктів, поділяючись порадами у використанні косметики. Це допомогло Glossier створити міцну спільноту вірних прихильників і значно розширити свою присутність на ринку.

Dollar Shave Club

Хоча "Dollar Shave Club" зараз є добре відомим брендом, їхній початковий успіх був пов'язаний з одним вірусним відеороликом, який швидко розповсюдився завдяки соціальним медіа. Їх підхід до маркетингу був нестандартним та гумористичним, що допомогло їм вирізнитися серед конкурентів і залучити увагу великої аудиторії. Відео показало, як креативний контент може вплинути на розпізнаваність бренду і збільшити продажі.

https://www.tiktok.com/@dollarshaveclub/video/6743611136429591814

https://www.tiktok.com/@dollarshaveclub/video/6743615047982927109

Пам'ятайте, що кожна соціальна медіаплатформа має свою унікальну аудиторію та способи залучення до неї. Важливо залишатися гнучкими, але при цьому зберігати автентичність та цінності вашого бренду.

Також, не бійтеся брати приклад з успішних кампаній, але завжди шукайте способи адаптації цих ідей під свою унікальну історію та аудиторію.

Залишайтеся сміливими, будьте творчими та пам'ятайте: кожен пост, кожен твіт, кожне відео - це ваш шанс зробити вплив. 

1335