10 із 10! Як за допомогою подарунка отримати згадування бренда у блогера?

Агенція LOBODS розробила креативні різдвяні блогер-паки для бренда «Щедрий Дар». Розповідаємо, як отримати 10 із 10 згадувань на сторінках блогерів за рахунок інсайтового подарунка. 

Основа позиціонування олії «Щедрий Дар» — бути частинкою дому, транслювати сімейну атмосферу та домашній затишок. На підтримку основної комунікаційної платформи була розроблена різдвяна influence-кампанія, яка включала розсилку тематичних блогер-паків 10 блогерам.

Блогери обиралися з Micro- та Mid-Tier сегмента, які представляють такі ніші, як материнство, кулінарія і лайфстайл. До флайту увішли такі інфлюенсери: julyno (146К), lilia_savchyn (304К), miss.orlovska (92К), anastasiiia.kos (43К), polli_cooking (208К), elena_matsokha (143К), vistovska_cooking (88К), my__happy__life (90К), daria_kontcevich (18К), chudnova.food (150К).

Ідея блогер-пака полягала в тому, щоб об'єднати продукцію бренда з відчуттям українського домашнього затишку — окрім олії, у подарунковий бокс увійшли брендована свічка з ароматом свіжоспеченого хліба, світильник із мапою України, персоналізована листівка з фотографією та інсайтовим написом для кожного блогера, а також святкове упакування.

10 із 10 блогерів зробили емоційні нативні розпакування пака, усього було отримано більше 20 згадувань сторінки бренда, приблизне охоплення кожного з яких досягало 10К.

Картинки: на блакитному фоні скріни згадувань блогерів (по 3-4 скріни різних блогерів на картинці з підписом імені і кількості підписників). 

Під час підготовки блогер-паків дуже важлива персоналізація (перше повідомлення, іменна відкритка, індивідуалізований подарунок), вау-ефект (креативне упакування, ідейне корисне наповнення), менша кількість брендингу (згадування сторінок бренда на листівці до пака).

Навіть у темні часи нам усім потрібно світло, тепло та частинка дому, де б ми не були.
Минула зима була важкою та випробувальною для кожного українця та українки. Ми навчились адаптовуватись, готувати при свічках, використовувати швидкі рецепти, а головне підтримувати та допомагати один одному.
Цієї зими ми запалюємо свічки для атмосфери, створюємо затишок, збираємось в родинному колі, пригощаємо друзів смаколиками, віримо, донатимо на перемогу та відчуваємо себе вдома.
Дякуємо команді LOBODS за ідеї організації затишку та частинки дому з брендом Щедрий Дар.»

Ольга Твердохліб, керівниця відділу маркетингу та Мар'яна Голота, бренд-менеджерка компанії Kernel.

1257