100 днів незламності. Промо благодійного концерту за тиждень за івенту

4 липня 2022 року в Києві пройшов благодійний концерт на честь 100 днів героїчної боротьби України у війні з росією Розказуємо, як ми взялися за промо за тиждень до початку івенту

З лютого 2022 року культурне життя країни зупинилося. Будь-які заходи за межами бомбосховищ стали небезпечними.

Попри повну зупинку сфери шоубізнесу, в Україні у соц.мережах почала з'являтися нова генерація музикантів, народжених війною.  

Концепт проєкту

За 100 днів війни українські військові змогли повністю звільнити Київську область від навали орди. В Києві та області стали рідше лунати сирени тривоги.

Фонд VISIT UKRAINE вирішив провести перший масштабний благодійний концерт у Києві з початку військових дій у країні.

Проєкт отримав назву "100 ДНІВ НЕЗЛАМНОСТІ УКРАЇНИ. Музика, народжена війною".

Line-up складався з авторів «Доброго вечора, ми з України», «Допоможе ЗСУ» «Давай цілуватися під час сирени», «Вова, їбаш їх…» та інших треків, які стали голосом українського спротиву.

Завдання

За тиждень до початку заходу до нас звернулися по допомогу. Потрібно було зробити промоцію заходу та продати близько 150 квитків. Всі кошти від продажу мали піти у фонд VISIT UKRAINE для допомоги переселенцям.

Крім цього, ми мали організувати перегляд онлайн-трансляції концерту. Адже під час неї йшов збір у фонд ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ.

Меседжі

Ми отримали матеріали з назвою концерту "100 днів незламності". Однак, проаналізувавши медіаполе, зрозуміли, що це словосполучення рідко зустрічається. (спойлер: 4 липня, в день концерту воно вийшло в ТОП згадок у ЗМІ).

Однак до концерту ще тиждень. А на афіші нові, не дуже медійні виконавці. То ж ми вирішили додати до основної назви підпис "Музика народжена війною".

На афіші винесли обличчя музикантів та назви пісень, завдяки яким вони стали відомими. 

Робота з Telegram-каналами

Зважаючи на цейтнот, ми зробили ставку на "швидкі" медіа. Тому з анонсом звернулися до афіш міста та одразу до ТГ-каналів музичних пабліків.

Таргетована реклама

Крім загальної афіші, запустили таргетовану рекламу з креативами по кожному артисту. Таргет на клік. Реклама одразу з посиланням на сайт Concert.ua для купівлі квитків. 

За тиждень витратили $100 отримали понад 2 тис. кліків на рекламу.

Для того, щоб привернути увагу до онлайн-трансляції концерту, ми запросили ведучою Олександру Гонтар, журналістку та сценаристку шоу "Телебачення Торонто".

Під час виступів на екрані був qr-код, за яким можна було у два кліки зробити донат ПОВЕРНИСЬ ЖИВИМ. Крім того, кожен артист після виступу закликав не забувати про можливість допомогти ЗСУ.

4178