2D + 3D = ❤️ у ребрендингу креативної агенції linza agency

Одне 2D лого та дрібка додаткових 3D елементів. Рецепт нестандартного мешап-дизайну на прикладі оновленого бренду linza agency

Бекграунд:

Наша агенція розпочала свій шлях у 2018 році, тоді ще як продакшн компанія. Нам одразу пощастило з клієнтами, адже вони давали купу креативної свободи, а ми витискали з неї максимум.

У листопаді 2021 ми зрозуміли, що можемо більше і краще, тож почали трансформацію. На додачу, ми вирішили змінити власний підхід до ведення бізнесу, щоб стати ближчими до наших клієнтів, бути не просто підрядниками чи виконавцями, а скоріше доброзичливими помічниками, з якими можна спілкуватись просто, як з друзями.

Переродження:

Тому нам довелось попрощатись з попередньою версією лого. Адже CAPS LOCK, погодьтесь, має не надто дружній вигляд.

Ми стали простіше сприймати життя, а з ним і наш бренд. Він став більш зрозумілим, дружнім, колоритним, інноваційним, чіловим і кльовим водночас. Менш строгий та статичний логотип доповнив набір різних за своєю стилістикою візуальних елементів, які однаково добре працюють як у 2D, так і в 3D просторах. Це підкреслює різносторонність стилістик та орієнтованість на клієнта. Власне самі елементи символізують наших клієнтів — індивідуальних і неповторних. Всі їхні задачі яскраві, об'ємні та мають різну складність та характер.

Ми хотіли, щоб новий логотип випромінював спокій і креативність. Тому колірна гамма була натхненна заходом сонця десь на пляжі Шрі-Ланки: кольори, які розслаблюють та заспокоюють.

Візуальна ідея:

Логотип включає грайливу букву «i», як у слові «ідея», бо ідея завжди повинна мати щось нетривіальне. Рукописне «з» — як у «знанні», ілюструє шлях від ідеї до досягнення цілей клієнта та несамовитого захоплення цільової аудиторії. При цьому, кириличне написання літери “З” було обране для підкреслення українського походження агенції.

Склад команди:
Ірина Шостак, CEO & Marketing lead, linza agency
Лесь Якимчук, Creative lead, linza agency
Лєна Зенченко, графічна дизайнерка

4314