#30UA  –  іміджева промо-кампанія з нагоди 30-річчя незалежності України

#30ua – це іміджева промо-кампанія України, покликана привернути увагу світу до 30-ї річниці незалежності.

Проєкт був розроблений групою креативних агенцій та дизайн-студій на власні кошти та без фінансування з боку держави або бізнесу. Контент-стратегія проєкту розроблялася командою креативників, а вибір матеріалів для сайту відбувався методом збору даних з відкритих джерел.

Задача

Ціллю проєкту було створити повну та послідовну сюжетну лінію розвитку України за 30 років незалежності та залучити людей до привітань України зі святом у форматах сторіз та відео на платформах Instagram та TikTok. Дизайн та анімація цього промо-сайту присвячені відомим досягненням нашої країни у 7 сферах - Спорт, Бізнес та IT, Наука та технології, Культура, Мистецтво та Кіно, Музика, Туризм.

Ми також хотіли, аби люди взаємодіяли з цією історією  – тому ми вирішили впровадити звукові ефекти, відео, анімацію та варіанти взаємодії разом із інтерактивними масками для соціальних мереж.


Ідея

Початкова ідея полягала в тому, аби створити щось надзвичайне з точки зору дизайну і водночас проникливе з точки зору змісту. Ми знали, що рік 30-тиріччя був особливим для України, і дуже хотіли показати всьому світові величезну кількість наших досягнень – саме тому на пошук правильної концепції пішов майже місяць.

Concepts

Айдентика

Ідея айдентики була досить проста – нам хотілося поєднати традиційні елементи українського орнаменту та втілити їх у вигляді сучасної цікавої системи дизайну. Для цього проєкту ми взяли гострі оригінальні стилі шрифтів, створені українськими художниками.

Identity Elements
Fonts
Colors

Структура

Стилістично кожна тема має своє відчуття, свою атмосферу. Оскільки вебсайт працює як величезна історія, нам потрібно було знайти творчий спосіб розділити теми та ми вигадали кілька унікальних анімацій для кожної з них.

Серед перешкод для дизайну було те, що всі теми мають різний інформаційний зміст, розкривають різний час і різний контекст. Найскладнішим аспектом було знайти єдиний стиль, аби усі ці теми та їх факти виглядали послідовними, але все одно унікальними та вражаючими. 

Sport

Перша секція розповідає нам про всесвітньо відомих українських спортсменів та їхні здобутки. Цікавинки цього блоку – аудіозаписи з найвідоміших матчів, відео найемоційніших перемог та факти про наших чемпіонів! 

Business & IT

Секція бізнесу розкриває історії пʼяти стартапів-єдинорогів, найуспішніших компаній та висвітлює світові фешн-досягнення. Ця секція відрізняється цікавими композиційними рішеннями та відео інтеграціями.

Science & Technology

Блок наукових та технологічних здобутків теж не змусить користувача нудьгувати – тут можна побачити нестандартні анімації, відео та навіть схеми інноваційних наукових відкриттів!

Culture

Секція культури показує нестандартну гру з айдентикою та розповідає про культурну спадщину у мові, одязі та кухні.

Art & Cinema

Блок мистецтва та кіно здивує цікавими композиційними рішеннями та великою кількістю фото та відео контенту.

Music

Секція музики так само містить велику кількість аудіо та відео, разом з цікавими фактами про музичні здобутки.

Tourism

Тема туризму розкриває найчарівніші місця України, про які можуть не здогадуватись навіть самі українці! За допомогою фото та Google Maps інтеграції, ця секція розкриває найбільш захоплюючі природні краєвиди та найвизначніші памʼятки міст.

AR-маски та взаємодія в соціальних мережах

Звичайно, куди б ми пішли без реальної взаємодії з користувачем! Щоб відсвяткувати ювілей та покращити враження  –  команда FFFACE.ME створила AR-маски для Instagram i TikTok, і користувачі були в захваті!

Нагороди та визнання

Цей проєкт був великим для нас, тому звісно ми хотіли, аби все виглядало якомога досконалішим і цікавим. Ми дуже любимо свою країну та намагалися показати максимум наших досягнень. Сайт до нагоди 30-річчя незалежності України отримав 10 престижних міжнародних нагород з дизайну та розробки!

Результати

#30ua – це справді найважливіший проєкт, який ми зробили. Вся наша команда та наші колеги були запалені ідеєю привернути увагу світової спільноти до річниці Незалежності України. Кожна анімація, кожне слово, кожне зображення   – все це було для нас величезним шансом показати наші найкращі досягнення і неймовірну гордість за нашу країну! Трішки статистики:


Команда проєкту – група ентузіастів креативних компаній, що об’єдналися без державного замовлення, фінансування бізнесу тощо.

Ідея та дизайн: Cosmos Studio

Розробка: Redlab

Візуальна айдентика: Bulanovburo & White studio design

Маркетинг та піар: Hope& Partners

AR-фільтри та маски: FFFACE.ME

Зображення: Getty Images / Global Images Ukraine

Уроки для учнівства: ЕдКемп Україна & Шкільний світ

Розробка відео: PING Studio

Контент: Kateryna Prokhorenko

Музика: Андрій Савдєєв

Лінгвістична підтримка: Бюро перекладів Профпереклад


Незабаром з’являться нові кейси дизайну від нашої команди. Слідкуйте за оновленнями!

https://30ua.info/en/ 


3212