Adopt Pets of Ukraine стає Look 4 Paws!

Комунікаційна агенція Postmen розробила редизайн проєкту з адопції тварин Look 4 Paws, ініціатором якого є компанія Club 4 Paws.

Основним завданням команди Postmen було збільшити асоціативність проєкту адопції з брендом Club 4 Paws. За три місяці плідної роботи агенції над айдентикою й ідеєю з’явилися нове лого, айдентика та назва ініціативи Club 4 Paws.

«Назва Look 4 Paws тісно пов’язана з її брендом Club 4 Paws, що робить її впізнаваною та знайомою аудиторії. Щоб поєднати платформу з материнським брендом, ми створили логотип із чотирма центрами, який має вушка та хвіст. Основні кольори бренду — синій і помаранчевий», — розповідає артдиректорка агенції Іра Павлова.

Також упродовж року допомагає покращувати платформу з тваринками українська IT-компанія SoftServe. Їхня команда реалізувала проєкт у межах програми OpenTech, яка допомагає важливим соціальним ініціативам. Завдяки зручній диджиталізації платформа має швидку систему пошуку, а кожна тваринка має унікальну анкетку та вже чекає на заявку від свого «петперента» в Україні та Європі.

Знайти свого чотирилапого стало ще простіше та швидше: для знайомства з тваринкою виберіть ту, що сподобалася, на сайті й надішліть заявку, щоб познайомитися із нею. Далі ви пройдете коротеньке інтерв'ю та можете їхати на зустріч із хвостатим.

Проєкт Look 4 Paws — це ініціатива українського бренду кормів для домашніх тварин Club 4 Paws і комунікаційної агенції Postmen, що допомагає знайти родини для безхатніх тваринок з України. Раніше відомий як Adopt Pets of Ukraine.

З 2022 року платформа розмістила 1700 анкет тваринок, понад 600 із них уже знайшли домівку. До проєкту долучилися майже 100 волонтерів, які зробили понад 500 портретів тварин у 25 містах. Українські коти та собаки знайшли свій дім і за кордоном, у таких країнах, як Німеччина, Данія, Чехія, Велика Британія, Ірландія.

2500