AdShot Creative проклали маршрут від серця споживача до продукції ТМ Яготинське

Будьмо чесними, не так просто поєднати пристрасть до смачненького і «ЗОЖ». Або знайти шлях до серця коханої, не спокушаючи її дієту тістечками. Або… «Заждіть, а що, якби був навігатор, що прокладає маршрут до легкого рішення?» – подумала наша креативна команда і створила такий у рекламі продукції ТМ Яготинське.

Проблема

Як їсти і худнути? Як задовольнити дівчину? А як скласти корисний раціон для родини. Ааааааа! Кожної секунди у голові споживачів народжуються тисячі подібних питань. Жоден «пошук» не допомагає, адже дає купу суперечних варіантів тоді, коли хочеться, щоб тебе просто взяли за ручку і відвели до простого рішення. 

Завдання

Розробити серію ТВ-роликів, які допоможуть споживачам знайти в продукції ТМ Яготинське саме те, що вони шукали. Продовжити попередню комунікацію, але зробити це ще креативніше.

Глобальна концепція бренду Яготинське зараз втілюється у бренд-слогані «Саме те, що ти шукав». Тут і наш асортимент, і розробка інноваціних продуктів, і безліч способів їсти смачну молочну продукцію і вести здоровий спосіб життя

прокоментував бренд-менеджер ТМ Яготинське Василь Юшин.

Інсайт

Паракдокс, але у перенасичений інформацією час, коли на кожен запит браузер видає сотні статтей, досліджень, думок лідерів та висновків експертів, люди ще більше потребують простих рішень.

Креативна ідея 

Так народилася ідея Навігатора, який прислухається до ваших найпотаємніших бажань і прокладає маршрут до… продукту призначення!

Образ навігатора у цій історії, як осяяння – «а що, так можна було?». Кожен з нас із задоволенням вбив би в такий парочку таємних бажань. Та поки алгоритми Гугл не можуть здогадатись, що ми шукаємо не схуднення, а дозвіл їсти смачненьке, не новий айфон, а впевненість в собі, ми перші сторили «розумний» навігатор, який веде тебе до здійснення справжніх бажань 

поділився творчий директор AdShot Creative Віталій Бакебрант.

Реалізація

У рекламних роликах для продукції ТМ Яготинське ми показали справжній бренд-навігатор, що розшукує саме те, що ти шукаєш. Герої озвучують свої найпотаємніші бажання – і раптом чують: «Маршрут прокладено». «Ого, як це?» – дивуються вони. Рухаються за підказками навігатора і опиняються біля продукту призначення – нових лінійок йогуртів та десертів ТМ Яготинське. 

Результат

Перші два ролики по 30 секунд стартували в ефірах найбільших телевізійних каналів вже у травні, а ще один «продукт призначення» вийде трохи пізніше. Тож, тримаємо інтригу і загадуємо внутрішньому навігатору вести нас і далі до яскравих, ефективних та креативних ідей.

CREDITS

Команда ТМ Яготинське

Бренд-менеджер «Молочний Альянс» (ТМ Яготинське, ТМ Пирятин, ТМ Славія) Василь Юшин

Продакт-менеджер напрямку йогуртів, десертів та безлактозної продукції Яніна Кучеренко

Команда AdShot Creative

Creative director Віталій Бакенбрант

Art director Яна Виногродська

Creative copywriter Тетяна Мельникова

Account Director Катерина Скибиляк

Senior account manager Світлана Одноволова

Producer Олександр Ковтун

Director Марія Халпахчі

DOP Thomas Stokowski

1ST AD Дарина Лукашенко

Production designer Оганес Мелконян

Style Андрій Черевко

MUA Аліна Лапа

Photo Юлія Сіробаба


3527