Агенція Michurin розробила для Bolgrad комунікаційну платформу «Вино понад правилами»

Минулої осені агенція Michurin розробила для Bolgrad комунікаційну платформу «Вино понад правилами». Окрім маніфесту і денних версій, були створені провокативні діджитал-ролики.

Винна культура України сформована рекламою. Несправжні люди у надто білих сорочках роблять вигляд, що кожного вечора смажать стейки до червого вина та печуть свіжих сібасів до білого. Для боротьби з цими стереотипами ми створили комунікаційну платформу – вино понад правилами.

Проблема - коли хочеться просто випити вина, просто не вийде. У сучасній винній культурі більше правил, ніж самого вина. Щоб вирішити цю проблему, Bolgrad запустив нову комунікаційну платформу про вино, яке не заважає насолоджуватися життям.

Перший ролик-маніфест не просто руйнує правила винних снобів – він їх ігнорує.

Діджитал-ролики:

Наша цільова – люди, які не дуже знаються на вині і почуваються недобре у компанії знавців.

Ми хотіли зробити винних снобів нашими ворогами, але потім вирішили зробити їх жертвами. Ми забрали у них найцінніше – правила.

Вино понад правилами

Нова комунікаційна платформа Bolgrad - вино понад правилами.

Тут ми рекламуємо не вино, а простоту. Подивіться цей маніфест, щоб відчути легкість життя без винних правил.

Не відчуваєш ноток – не страшно. Немає мускату в келиху – теж нормально. Немає келиха – використовуй чашку. Подивіться, куди винні сноби загнали людей своїми правилам, і як ми їх звідти визволили нашими діджитал-роликами.

Але дурні правила приготували для нас пастку. Рекламувати вино вдень заборонено, а у нас навіть у слогані було "вино". 

1696