Агенція Postmen створила яскравий бренд для Української Біржі Благодійності

Українська Біржа Благодійності запустила платформу dobro.ua. Агенція Postmen зробила редизайн та оновила бренд найбільшої благодійної online-платформи України. Окрім нової назви, фірмового стилю та логотипу, відбулися і більш глибокі зміни.

Проблема

Українська Біржа Благодійності (ubb.org.ua) — одна з найперших та найвпливовіших філантропічних організацій в Україні. Однак, її бренд звучить так, ніби він досі живе в 90-х. Такий застарілий стиль не може ефективно доносити до сучасної молоді цінність благодійності та об'єднувати людей навколо спільного вирішення проблем.

Завдання

Створити новий бренд для Благодійної платформи № 1, який міг би комунікувати про традиції благодійництва та надихав робити добро. Розробити просту айдентику, яка б встановлювала емоційний зв’язок з різними аудиторіями благодійників.

Інсайт

Світ жорстокий, як чорно-білі картинки, але добро здатне розмалювати його яскравими кольорами.

Рішення

Команда Postmen розробила для Української Біржі Благодійності нову назву бренда — Dobro.ua.

Символом логотипу стало кольорове коло, яке асоціюється з доброю дією кожної людини і сукупністю добра, яке можна робити всім разом. В динамічну айдентику заклали палітру кольорів, які відповідають напрямкам діяльності Благодійної платформи. 

Кожний добрий вчинок — це кольорова крапка, яка розфарбовує наш складний світ та робить життя кращим. Кругла форма якнайкраще візуалізувала цінності та місію бренду.

Результат

Українська Біржа Благодійності отримала новий неймінг, айдентику, брендбук, оновлену структуру сайту, відео, цифровий контент. Запуск нового бренду відбувся в серпні 2020.


2040