Айдентика для маркетингової конференції — Geek EX

Тип дизайну: Бренд-айдентика, Веб-дизайн Сфера бізнесу: Освітньо-розважальні події

Замовник

Geek EX — абсолютно нестандартний захід для маркетологів і підприємців. Наш клієнт Джеймс почав займатись цим проєктом, тому що його не влаштовувало те, наскільки нудні заходи для маркетологів. А це справжня мука, адже самі маркетологи — це люди творчості, які застрягли в онлайн-процесах і їх дух прагне вирватися на волю!

Конференція Geek EX проходить у різних містах світу, а вартість квитка від 5000 доларів. Її особливість — атмосфера нестримного нетворкінгу та диких вечірок, програмам яких можна позаздрити. На цій вечірці ви можете тусити в оточенні диких тварин і навіть кататися на величезній техніці: програма постійно оновлюється і може здивувати навіть найзавзятіших критиків.

Відвідувачі вечірки — представники богеми, які вже збудували круту кар'єру та живуть поза соціальними рамками. І круто, що Geek EX дає їм можливість познайомитися з такими ж неординарними гіками маркетингу та бізнесу.

Цілі проєкту

Наша мета — передати атмосферу унікального ком'юніті та абсолютно нового досвіду освіти для людей, які націлені на прибуток, адаптувалися до мінливого ринку маркетингу та прагнуть знайти однодумців для обміну цінними ідеями.

Наше позиціонування має кардинально відрізнятися від усього, що є на ринку, а стиль легко підлаштовуватися під будь-яке місто.

Концепт

«Нескромно», — так ми охарактеризували проект разом із клієнтом та розпочали роботу.

Архетип бренду - На 70% "Творець", на 30% "Дослідник". Творці прагнуть бути нонконформістами й хочуть самовираження. Дослідник не боїться ступити туди, де ще не ступала нога людини і поставити питання, які не ставив ще ніхто.

Люди на GeekEX захоплені своєю роботою та легко діляться інформацією. Хто є найвідомішим представником міфології, який ділився цінністю з іншими? То це ж Прометей!


Основний віжуал

Ключовий візуальний елемент складається з домінуючого 3D-об'єкту — факелу Прометея, проте для кожного міста або особливої події створюється новий об'єкт. Це можуть бути визначні пам'ятки міст. Структура композиції є центробіжною. Здається, що всі елементи обертаються навколо головного 3D-об'єкту.

P.S. Основна ідея конференції полягає в тому, що маркетинг — динамічна галузь, що постійно змінюється. Лекції від бізнесменів про "вічні закони маркетингу" не працюють. Тому де ще можна навчитися розвивати своє мислення в рамках нестандартних підходів та вміння швидко сприймати тренди, як не на захопливій конференції, як Geek EX?

Логотип

У самому логотипі ми до буквочки g домалювали вогник, що символізує вогонь, що несе Прометей і вогонь, який ми запалюємо в людях на наших івентах.


Графіка

Засновник Джеймс говорив нам, що йому подобається комбо класичних та сучасних елементів. Тому наша мармурова текстура забомблена графіті та стікерами. Мармур — це посилання до міфу про Прометея і краси Стародавньої Греції. Але конференція Geek EX настільки вільна від соціальних рамок, що ми можемо у дизайні цей мармур розмалювати!

Наш провідний елемент піксельний мармур в 3d. Форма об'єкту підлаштовуватиметься під об'єкти та пам'ятки міста, в якому відбувається подія. Навколо нього весь будується решта стилю

Графіті з цікавими формами написів ми взяли прямо з вулиць міста. Це особистий архів дизайнера, який випадково сфотографував міські деталі.

"Я відбирала такі написи, які при векторизації могли б окремо виглядати самодостатньо і добре поєднуватися з іншими тегами", — зазначила Аліна. Ще один елемент міста – стікери. Кожна наклейка — це повідомлення, яке люди залишають для інших. У різних куточках різних міст можна знайти стіни, обклеєні наклейками.

При цьому будь-яке місто в будь-якій країні має свою графіку на вулицях, яку можна запозичити в нашу айдентику.

Було 3 основні кольори — чорний і два відтінки золотистого. Золотий на чорному тлі ніби сяє і світиться. Тому графічний елемент, який ми маємо ззаду 3Д — ніби і є пафосне підсвічування нашого об'єкта. Ледве мерехтлива графіка на задньому плані — це вогонь Прометея, іскра, яку ми несемо відвідувачам заходу.

Підтримайте кейс на Біханс!

Команда проекту:

Дизайн-директор: Михайло Самоваров

Тімліди: Олександр Гусаков, Вадим Гайдай

Графічний дизайнер: Аліна Борисова

Веб-дизайнер: Антон Самофалов

Креативні проєктні менеджери: Марина Близнюк, Сергій Подобний

Дизайн кейсів: Анна Федорович, Антон Букорос

Анімація: Діма Хрунов

2
3140