Айдентика zypl.ai

В Україні все круто з банківськими сервісами, чого не скажеш про Західну та Середню Азію. Та вже зараз ситуація змінюється завдяки zypl.ai, котрі допомагають впроваджувати штучний інтелект банкам ОАЕ, Катару, Таджикистану та іншим. Мають навіть $3 мільйони інвестицій від крутих фондів. І брендинг від нас, натхненний динамікою великих даних.

Місія Zypl.ai полягає у використанні потужності своєї інноваційної генеративної ШІ-технології для створення надійних моделей кредитного скорингу, які допомагають новачкам у фінансовому світі. Наша задача полягала в тому, щоб зробити ребрендінг, який відображає місію і відповідає амбіціям компанії.

Рішення

Ми ретельно оновили логотип, зберігши його оригінальну символіку, але надавши йому свіжого, сучасного вигляду, сповненого технологічності. Стиль логотипа базується на зображеннях і елементах параболи, яка символізує перетин різних даних та інформаційних масивів, що обробляються системою та складають основу нашого продукту.


Крім того, ми створили оптимізовану дизайн-систему, яка дозволяє бренду ефективно комунікувати як у цифрових, так і в традиційних каналах. Цей дизайн не тільки забезпечує основу для подальшого зростання та розширення, але й сприяє плавному виходу на глобальні ринки.

771